Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti is haragot éreztek felnőttk...

Ti is haragot éreztek felnőttként, hogy nem volt fiatalkorotok? Több lenn

Figyelt kérdés

Tehát olyanokról van szó, akik nem voltak bulikban, nem volt barát, haver, otthonülős volt.

Én nagyon megkeseredett, kiégett lettem, nemrég láttam egy bulizós filmet (Plus One), amiben vannak szép lányok és szex stb. Konkrétan irigykedtem rájuk, és a film nézése után még kiégettebb lettem... Azokat az időket már semmi se hozza vissza...



2018. nov. 19. 20:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Volt egy ilyen haragot... bár inkább szomorúságot érzős időszakom (főleg mert nekem inkább a szüleim iszonyatosan inkompetens nevelése, túlféltése és tiltásai miatt voltak), aztán kinőttem belőle / beletörődtem / megtanultam elengedni a frusztrációt.
2018. nov. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Tiniként elég sok okból kifolyólag nem éltem.


Egyetemista koromban már bele voltam ragadva egy olyan társaságba (gimis kor alatt megismert, egyetem alatt tágított baráti kör), ami nagyon konzervatív, nem ivós, nem bulizós, nem éjszakázós. Tea és társasjáték.

Ráadásul nem akarok bántó lenni, de úgy érzem, ez a társaság nemcsak a buliktól zárkózik el, hanem nehezen is lépnek ki a komfortzónájukból, nem mernek nagy lépéseket tenni, nem nagyon próbálnak ki új dolgokat, még egy új beülős hely is nagy lélegzetvétel számukra...

Mondjuk partyzós sose voltam, de iszogatásban benne lettem volna többször, éjszakázás, piknik és közben iszogatás stb...


Ott álltam 'furcsa' emberként, beleragadva ebbe a körbe (néhány jó barátot szereztem onnan, de úgy maga ez a kör már nincs meg), innen kilógva, a bulizósoktól is kilógva, gátlásokkal tele, 0 önbizalommal.



Egyetem után családi gond, majd munka, munka mellett a mai napig tanfolyamok, jogsi, nyelv...


Mára még lazább lettem, az akkorihoz képest több önbizalommal, kevésbé furcsaként, néha szeretek változtatni vagy kilépni a komfortzónámból.

De a baráti kör egy részével eltávolodtunk, másik részével tartjuk a kapcsolatot, de megvan a magunk felnőtt élete. Bulizós embert meg keveset ismerek, és az egyik pl babát vár.

Mára buliznék valamelyest és az éjszakába nyúló kocsmázások is jól esnének.


Talán még lesz lehetőségem, még huszonéves vagyok, szingli nő...


Dühös nem vagyok, de szomorú igen, hogy így alakult.

Bár akik jó barátok, őket is ezen a "konzervatív körön" keresztül ismerem!!!

2018. nov. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39%
Fél év és 18 vagyok. Nekem sincs sok minden, amit fel tudok mutatni,mesélni. Haragot? Piszkosul utálom,hogy a társadalom hova jutott. Egyszerűen elég élni,és az ember látja,hogy hirtelen mennyi minden rossz a társadalomra nézve. Nem fényezni akarom magam, de valljuk be,ne szépítsük,vannak igenis társadalmi gondok,amik tipikusan előjönnek.
2018. nov. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Még nem vagyok teljesen megcsúszva a dologgal, de nagyon akarok már menni szórakozni és szenvedek a hiánya miatt :o


Inkább rossz kedvet érzek ha rám jön és a irigységet ha mások mesélnek :/


További gyors fejlődést és minél hamarabbi bulizást mindenkinek :)!

2018. nov. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést ajánlanám mindenki figyelmébe, akik szerint a tinik feladata tanulni es hallgatni az idosebbek 'bolcs' meglatasaira, es 'nem maradnak le semmirol'.
2018. nov. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én tényleg szó szerint kiégtem, ugyanis lassan 30 vagyok, de a fenti okokból teljesen kimaradt a csajozás, sőt, még csak nem is csókolóztam. Mostmár nem is fogok, szégyenleném, ha egy fiatalabb fruska kioktatna/kinevetne emiatt... Remélem azért nem leszek sorozatgyilkos :D
2018. nov. 20. 13:49
 7/15 anonim ***** válasza:
34%
Kérdező, gondolom te is inkább a számítógép előtt töltötted a fiatal éveidet, most pedig beláttad hogy a wow meg a wot nem hoztak nőt az életedbe. Tudod, elég szánalmas ez, hogy kockulsz 10+ évig, aztán valami csoda folytán rájössz, hogy a szociális skilljeid 0-ák, elmész egy buliba, ahol azt várod, hogy az első 10/10-es csaj dugjon veled. Aztán ha ki vagy kosarazva akkor meg agresszív incel leszel.
2018. nov. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
utolsó: jól látod, sajnos egyre nagyobb a harag bennem, de remélem azért tömeggyilkos nem leszek :D
2018. nov. 22. 13:19
 9/15 anonim ***** válasza:
Amit az egyik elozo irt, a kockulas az y es z generacio nagy reszere igaz. Az egesz vilag kocka lett. Megsincs tele a vilag orultekkel. A kockak kockak, az orultek orultek. Nincs kozuk egymashoz.
2020. jan. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én idén leszek 25 éves. Nem mondanám, hogy nem volt életem, hiszen megvoltak a dolgok amikkel foglalkoztam,viszont néha nekem is hiányérzetem van. Ma már úgy érzem, kiöregedtem a bulizásból, amúgy sosem jártam el, de nem is fogok már. Van házam, autóm és rengeteget dolgozok.Jelenleg Youtubeozok, több - kevesebb sikerrel.Megvan mindenem igazából, de néha kellene egy kis lazítás
2020. jan. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!