Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Most nem vicc, de hogy lehet...

Most nem vicc, de hogy lehet megélni itt Magyarországon fiatalként?

Figyelt kérdés

Eddig igazából annyire nem törtem magam a fizetéseken, mert nem tudtam normális munkát vállani az iskola mellett.

De ez egy vicc, nagyon max. bruttó 150.000 forintot megkaphatsz pályakezdőként... Pedig nem kamu szakra jártam.


Ez nagyon nem jövő.


A másik az undorító emberek itt Magyarországon, az áskálódás és a mások tönkretétele, a rosszándék... Ja az egészségügyről nem is beszéltem, fiatalkémt csak oda ne merj menni...

Meg az is szánalmas, hogy bármit megtehetnek veled...


Nagyon szélsőségesként hangzik, de ez a helyzet.


2019. jan. 26. 21:56
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Corvinusos számvitelest



Sziaa, itt vagyok

2019. jan. 26. 23:49
 12/18 A kérdező kommentje:

Csak vegyük azt észre, hogy még Ausztriában évente akkor is kötelező elmenni a háziorvos, égy vérvételre, vizelet vizsgálatra, vérnyomás mérésre stb., ha semmi panaszod.


Itt? Hogy merészelsz odamenni ha már 3 hete magas lázad van és hetek óta hánysz... Úgy, hogy az elmúlt 4 évben nem voltál orvosnál. Csak ennyi a különbség és haza zavar, hogy hát holnap iskola...

2019. jan. 26. 23:55
 13/18 anonim ***** válasza:
77%

Amíg ez a rendszer marad nálunk,addig sehogy.

Ahhoz ki kell halnia annak a generációnak,akik létbiztonságban élték az egész életüket,ma meg már teljes nyugalommal teszik az X-et teljes tudatlanságba oda,ahová nem kellene.

2019. jan. 27. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Figyi, az eü olyan, amilyen, anyám 2-es típusú cukros 18- as értékkel, diéta mellett, az orvosa cseszik rá, nem akarta másik doki átvenni ugyanott, mert látják egymást a rendszerben...
2019. jan. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ha Corvinusos számvitellel csak 150-et keresel, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz.

A gazdasági diplomával szerezhető állások bruttó 300-350-től indulnak. Ha szereztél néhány év szakmai tapasztalatot diákmunkával és néhány nyelven beszélsz, akkor az 500-as kezdő sem kizárt.

2019. jan. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
38%
Nekem 5 éve pályakezdőként 140 nettot fizettek, ez volt a diplomás minimálbér. 5 év alatt eljutottam a netto 300hoz. Párom hasonlóan keres, eddig gyűjtögettünk, és most vettük meg a családi házunkat, csok segítségével. Mindent lehet, csak akarni kell és tenni érte. 27/N
2019. jan. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

Most komolyan a CSOK-kal dicsekszel,utolsó?


Úgy könnyű,hogy mások dobják össze a lakásod árát...

2019. jan. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Önerőből, fiatalon mégis ki tudja? :) Erre van a támogatás, aki még ezt sem tudja kihasználni, az ne a világot meg a kormányt szidja. :)
2019. jan. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!