Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nincsenek barátaim, olyan...

Nincsenek barátaim, olyan ismerősök, akikkel össze lehetne költözni, ismeretlennel/idegennel nem szeretnék együtt élni. Egyedül nem tudnék fent tartani a lakást, mit tegyek?

Figyelt kérdés
21f

2019. jan. 30. 22:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért, álmos vagyok.
2019. jan. 30. 22:36
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha álmos vagy aludj. XD

Amúgy meg az idegen is csak pár napig az. Sok barátság szövődött már társbérleti viszonyból.

2019. jan. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lejjebb kell adnod az igényeidet és beérned egy idegennel való társbérlettel. Lesz saját életteretek, nem kell sokat együtt lógnod vele, ha nem akarsz, de még az is lehet, hogy összebarátkoztok.
2019. jan. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak pozitív tapasztalatom van olyan elethelyzetekbol, amikor 'idegenekkel' laktam egy lakasban. Munkabeosztas miatt volt hogy hetekig nem találkoztunk, így nem volt fennakadás a fürdőszobában, vagy épp mosogeppel kapcsolatban. Ha találkoztunk vagy órákat beszélgettünk egy idő után vagy voltak közös programok. Csak ajánlani tudom.
2019. jan. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!