Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Honnan veszik hogy meleg...

Honnan veszik hogy meleg vagyok? Miért mondják rám?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve, szekállnak a körülöttem élők (nem család). Foggalmam sincs hogy honnan veszik, nem vagyok az. A pletykák átmentek a sulimba onnan ez egyik "barátnőmhöz" s közölte h maradjunk csak barátok. Nagyobbik testvéremmel is ezmiatt nem is beszélünk. Sose voltam "lányos". A szomszédok is ezt gondolják rólam. Azóta barátnőt se tudok szerezni. S minden nap ezzel kell találkoznom.
2019. febr. 1. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerkedj meg máshonnan egy csajjal, pl. neten, vidd haza, csókold meg szüleid előtt.
2019. febr. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sza.ok mások véleményére, akárki akármit gondolhat vagy mondhat rólam nagyban le sza.om, magammal foglalkozom nem mások véleményével ez csak idő pazarlás lenne ha mások véleményével foglalkoznánk, nekem sincs barátnőm és? Gondolom sok embernek furcsa vagyok akik ismernek, de hidegen hagy, szüleim is mondják hogy ez meg az ők akartak olyannal össze hozni aki nem is tetszik, nem is mondok erre már semmit, néha még azért fel hozzák de le sza.om, nem akarok esküvőt sem, és én vagyok a hülye, gyereket sem akarok csinálni senkinek és megint én vagyok a hülye de magasról teszek rá, azt csinálok amit akarok és ami jó nekem.
2019. febr. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia. Hasonló helyzetben vagyok. Csak nekem azt mondják biztos bi vagyok meg látják stb. Ilyenkor nem lehet tenni sok mindent. Ha lesz barátnőd és bemutatod a barátaidnak meg látják hogy szereted A LÁNYT. Akkor nem fognak tovább csesztetni. Addig csak annyit tehetsz hogy tagadod és nem húzod fel magad rajta annyira mert lehet azért csinálják mert azt látják hogy téged ez bánt és ez nekik "gyanúsnak" tűnik úgy hogy folytatják hátha kiszednek belőled valamit. Ha teszel rá és látják hogy leszarod megunják.
2019. febr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Belèd akarják beszèlni,hogy az vagy!!!??

Normálisok ezek!

2019. febr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!