Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mindig azt mondják, hogy...

Mindig azt mondják, hogy meleg vagyok. De miért?

Figyelt kérdés

Jó van benne némi igazság, hogy meg is érdemlem.

Nos volt egy kamu meleg srác a suliban. Arra gondoltam,hogy azt hazudom neki,hogy gay vagyok. És ő elhitte! Ő se volt az. De elhíresztette az osztályomból,hogy meleg vagyok. És én már szászor elmondtam,hogy nem vagyok az! Mert ha az lennék,akkor már úgy is viselkednék. Nem tudom,hogy mit mondhatnék vissza. És írtam nekik egy papír üzit,hogy részletesen elmondjam,hogy miért hazudtam és,hogy én nem vagyok. És a hülye osztálytársaim tovább küldte. És még annak a srácnak. És ő megtudta. Gyorsan el vettem a kezéből a papírt és be dobtam a wc-be és le húztam ( xD ) De még mindig azt mondják rám. Mit csinálhatnék még? És tudom,hogy én vagyok a hülye,hogy ezt a levelet írtam. De máshogy nem értették. Váladzotokat előre is köszönőm!



2018. jan. 30. 17:45
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Meg,gogy hazudtam neki,hogy én az vagyok.
2018. jan. 30. 17:47
 2/13 A kérdező kommentje:
Hogy*
2018. jan. 30. 17:47
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

Erre szokták azt mondani, hogy edd meg, amit főztél.

Jó étvágyat!

2018. jan. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát ez szar ötlet volt. Ez van, elmúlik. Viseld a következményeket büszkén
2018. jan. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

5.Vál


Te vagy az Viktor? Nem szabad! ;) -.-

2018. jan. 30. 18:47
 6/13 anonim ***** válasza:

# 3


S tegye azt melegen:DDD


kérdező:

Lépj tovább s csajozz be.


Mire volt jó vajon meleget játszanod mellesleg a meleg gyereknél, mit reméltél a játékban, izzadást?

2018. jan. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Szerintem ne foglalkozz velük, nem barátais, az életedet úgy sem befolyásolják. Tudod úgy kell kezelni őket mint a muslicákat, repkednek körülötted oszt ha nagyon zavar lecsapsz egy kettőt arréb mész és csinálod azt amit elkezdtél.
2018. jan. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Mert ha az lennék,akkor már úgy is viselkednék."


Miért, szerinted egy meleg miben viselkedik másképp, mint egy hetero?

2018. febr. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

# 8


Ezt komolyan kérdezned kell? :DDD

2018. febr. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9


Igen. Komolyan kérdeznem kell.


Alapvetően egy meleg semmiben nem más, mint egy hetero azon kívül persze, hogy a fiúkat szereti.

2018. febr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!