Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A fiam a gépével beszélget,...

A fiam a gépével beszélget, normális az ilyen?

Figyelt kérdés
Azt mondja neki hogy "Rohadj meg","Nem tudsz játszani" és hasonlók sokszor úgy beszél hozzá mintha egy valós ember lenne de sosem érkezik semmi válasz. Most akkor mi a teendő?

2019. febr. 8. 17:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ez teljesen rendben van, mindenki szidja a számítógépét. Én is elég csúnyán szoktam vele beszélni, főleg, mikor lelassul. Ezért még nem vagyok mentális beteg.
2019. febr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy indulatból nem lehet szidni?! Te nagyon sötét vagy! Már hogyne lehetne! Pl. :nem jut el a játékba a következő szintre, minden ember a gépet kezdi el verni. Az hogy hogy nem tudod, hoggy online az is csak a sötétségre utal.
2019. febr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Miért lennék én sötét? Szerintem egy számítógép szidása nem normális, de ha ennyire normálissá vált rendben van elfogadom. A mai generációnál ha ez a normális hát legyen.
2019. febr. 8. 17:39
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezért baj ha félig értelmi fogyatékosok is "nevelhetnek" gyereket.
2019. febr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Veled még soha nem fordult elő, hogy

- pl. Felmosás közben véletlen kiloccsan egy nagy adag víz és szitkozód, hogy a "fene vigyen el."

- elromlik az autód, leereszt a biciklid kereke és szitkozódsz miatta

- vagy főzés közben odakozmál az étek...


És sorolhatnám az élethelyzeteket, mikor az embert bosszúság éri és szidja az éppen elromlott, leesett, kiborult tárgyat.

Biztos, hogy veled is fordult már elő. Mégsem szólt meg senki, hogy "normális ez az ember, hogy egy elgurult paradicsomhoz beszél?"


Nyilván bele éli magát a szituációba, vagy online játszik más emberekkel egy időben.

Ez nem betegség.

Az, hogy mennyit ül esetleg a gép előtt, az már lehet téma.

2019. febr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Majd, ha meghívja egy kávéra, akkor kezdhetsz aggódni.
2019. febr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nah ... szerintem tuti hogy troll vagy :D ennyire buta nem lehet senki
2019. febr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Online játék, röviden annyi, hogy más emberekkel játszik neten keresztül. Na és ezekben az online játékokban általában van olyan opció, hogy lehet egymással is beszélni. Ennyi.

Azért ez a "Nem tudsz játszani" inkább erre utal.

2019. febr. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!