Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek az normális ha...

Szerintetek az normális ha egy 13/L beszélget 19-20 évesekkel?

Figyelt kérdés
Mert úgy érzem mintha velük jobban kijövök és ok jobban értenek meg engem mint a 13-14 évesek de persze vannak olyan barátaim is akik velem egykoruak

2018. márc. 21. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem igen, de nekem 30+ évesen is volt tini barátnőm, bár inkább félig a pótanyjaként funkcionáltam (de minden komoly felnőttség nélkül, mert az nem jellemző rám)... Sosem zavartak a korkülönbségek, egyik irányban sem. Ha értelmes a másik s már nem kisgyerek (mert az azért egy más műfaj), akkor jól el tudok vele lenni.

Nem mindenki olyan, mint általában a kortársai.

2018. márc. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy beszélgetsz velük, miért ne lenne normális?
2018. márc. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

13 évesen okés hogy 20 évesekkel beszélgetsz.

20 évesen nem okés 13 évesekkel beszélgetni

2018. márc. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Én is jobban kijövök az idősebbekkel, bár én inkább a 30-as, 40-es korosztállyal... 15/L
2018. márc. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amikor fiatal voltam, 34 éves nővel tudtam nagyon jókat (őszintén) beszélgetni, majd egyszercsak lelépett, mert nem akarta a férjének elmondani, hogy egy vad idegen tini sráccal jobban elvan, mint vele... (csak netes beszélgetés)


Aztán ahogy telt az idő, én voltam 20 körül, egy 13 éves csajjal tudtam megint őszintét beszélni, (csak beszélgetés neten), és azt azért hagytam abba, mert ha bármilyen módon elmélyült volna a kapcsolat (belém zúg), nem akartam, hogy szegényt kikezdjék a korom miatt. (tudtam milyen a társadalom, mit pecsételnek rá azonnal)


Aztán most, hogy 25+ vagyok, egy 15 éves lánnyal tudtam fél óra alatt olyan felszabadult, őszinte beszélgetést letolni, hogy csak nézett a sofőr, mit művelünk a hátsó ülésen...


Ez is csak általános hülyeségekről szólt, de megpendült a közös húr.


Azóta nem találkoztunk, neten meg már nem nagyon szeretek dumálni, kevés az infó a másikról.


Szóval a beszélgetésnek nincs problémája, ha tudod hol a határ, és megvan a közös "hangnem".


26f

2018. márc. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
40%
Ki mástól tanulhatnál, ha nem egy idősebb, tapasztaltabbtól? Korodbelivel vak vezet világtalant...
2018. márc. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a csajokkal nem csak dumálni szoktam. :)
2018. máj. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!