Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tényleg ilyenek a mai fiatalok?

Tényleg ilyenek a mai fiatalok?

Figyelt kérdés

A hétvégén elmentünk pár barátnőmmel egy szórakozóhelyre meginni valamit meg kicsit táncolni. Amivel ott szembesültem amellett nem tudok szó nélkül elmenni. A velem egykorú vagy annak tünő lányok átlátszó,mélyen kivágott, fenékmutogató ruhákban rázták magukat... mindenki smárolt mindenkivel. A mosdóban a mellettem lévő fülkében hallhatóan nem egyedül volt a lány aztán mikor kezetmostam kijött egy kb.14 éves lány.. Most voltam először ilyen helyen de tényleg mindenhol ez zajlik?

16/L


2019. febr. 20. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Persze üdv a való világban
2019. febr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Ez melyik szórakozóhely volt?
2019. febr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Nézd a jó oldalát, ha a fiatalok ilyen értelmi szintel haladnak előre könyebb lesz munkát találnod. Senki nem alkalmaz hülyéket.
2019. febr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Én 10 éve voltam fiatal, akkor is ez volt. Gondolom ez meglep.
2019. febr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Helytol fugg. Vannak nagyon normalis konszolidalt helyek is. Ne keseredj el
2019. febr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen.. eléggé meglep mert magamból indultam ki. Ha valakinek van kultúrált szórakozóhely javaslata ahová 16 éveseket is beengednek kérlek jelezzétek.
2019. febr. 20. 18:52
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Igen, ilyenek. A nagy részük sajnos igen. Üdv a való világban .

A mai 13-14 éves kislányok akik apuci és anyuci szeme fényei , a nyári fesztiválokon rojtosra kúratják magukat külföldi pasikkal részegen, a neten pucsítós képeket küldözgetnek 2 szó után, és úgy általában nagyobb az öntudatuk mint az eszük....

2019. febr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%
Ne aggódj, az ilyenek élnek pár évig, aztán vagy a kiégés, vagy a nemi betegségek végeznek velük. 🙂
2019. febr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Megsúgom, régen sem volt más világ, csak épp nem volt internet ahol az emberek csoportban szörnyülködhettek egy kört. :D
2019. febr. 21. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
Az az elkeserítő benne, hogy olcsó szexuális tárggyá degradálják le magukat, fel se fogják a súlyát, hogy ez nem menő, hanem megalázó és szánalmas rájuk nézve.
2019. febr. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!