Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok Nagykanizsáról?

Mit gondoltok Nagykanizsáról?

Figyelt kérdés

2019. febr. 24. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
cigó telep
2019. febr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Hát, nekem ez jutott eszembe :"D


[link]

2019. febr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam ott és majdnem szén-monoxid mérgezést kaptam... Semmi bajom vele, de nincsenek jó emlékeim
2019. febr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

putris az egy elég jó kifejezés

Kanizsai vagyok

2019. febr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szempontból? Összességében felejtős város. Munkahely sem sok. Látnivaló sem.
2019. márc. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Munkahely nem sok, ha van is max 120-170 átlag melós netto, tele van cigánnyal, főleg a nagybuszmegálló és környéke, unalmas, szürke, nem sok látnivaló , igazi zalai kisváros... viszont a vásárcsarnok nyuggertelep, mondhatni az a megyei főhadiszálásuk.

A boltokban kevés választék, vagy inkább csak tucat termékek. Rendőri korrupció,prostiztatás,drog, ott is gyönyörűen virágzik. Röviden tömören, nem az álmok városa...

2019. márc. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Van pár szobor meg egy pangó fötér. Meg egy látnivalóktól mentes "sétálóutca". A fiatalok nagy része nem itt képzeli a jövőjét.
2019. jún. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy kalap sz-r 😀
2021. jún. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kanizsai vagyok. 27 évemből úgy 22-23-at ott töltöttem. Nyugdíjasként elmegy, nincs nagy élete a városnak, sőt pusztul megállás nélkül. Viszont én annyira nem látom a napbarnított bőrüeket. Átmész Komárba, na az igen. De itt Kanizsán a buszpályaudvar a törzshelyük, azon kívül elvétve vannak. Még az okmányiroda az, ahova csoportosan járnak (értsd: férj, feleség, 12 gyerekük, azok párja, 36 unoka, kutya, kecske, szomszéd, anyós, após, dédmama, kocsmás haver...). A környéki települések tényleg 90%-ban ilyen lakókkal vannak megáldva, de szerintem azért Kanizsa még nem, vagyis én szerencsére nem tapasztaltam, talán Kiskanizsa környéke vészesebb, ott a templomnál. De amúgy egy fiatal max érettségiig húzza ki, tanulási lehetőség nuku (a Pannon Egyetemnek van ott valami kampusza 2-3 szakkal, de én még embert a közelében nem láttam), munka is csak a raktárban Letenyén. Vagy elmész közmunkára. Boltok se nagyon vannak, ami van, oda se kell több ember, legfeljebb takarító, mert az még nincs önkiszolgálóban. Nem arra van, hogy itt jövőt építsen bárki is. Szüleim, nagyszüleim is csak úgy jutottak saját lakáshoz, hogy anno felmentek Pestre és megszedték magukat. Helyben már akkor se tudtak volna 5 év alatt egy vidéki lakásra valót összegyűjteni.
2022. jún. 20. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!