Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha valaki irigy, féltékeny...

Ha valaki irigy, féltékeny rám, utál elvileg látni sem akar, akkor MIÉRT nézegeti mégis folyamatosan messengeren a történetem?

Figyelt kérdés
Ha utálok valakit akkor nem foglakozok vele,nem?
2019. febr. 27. 07:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet nem utál, vagy nem annyira, hogy ne is érdekelje mi van veled.
2019. febr. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vannak, akik úgy utálnak mást, hogy közben tudni akarnak róla, tehát nem ignorálják, hanem aktívan foglalkoznak vele, ezt mondjuk én sem értem, mire jó, soha nem sikerült ezt megfejtenem...
2019. febr. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg mert elkezdem nézni a történeteket és végig pörgetem mindet, nem csak azt az egyet nyitom meg, sőt magától át is ugrik.
2019. febr. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel átpörgetem az egészet én is látom olyan emberét is, akiét nem akarom megnézni, szóval ez egy automatikus dolog. Lehet ha tehetné kihagyná.
2019. febr. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
80%
Az utálat is egyfajta kapcsolat, mert aki utál az figyelembe vesz, foglalkozik veled. ha leszarna akkor közömbös lennél neki. Szóval azért nézeget mert gyengepontokat keres amit kritizálni lehet rajtad vagy további okokat az önigazolásra hogy miért is jó téged utálnia.
2019. febr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
Ha utál, akkor foglalkozik veled, hiszen az is egy érzelmi kapcsolódás. Akkor fogja abbahagyni, amikor már eléri a közöny szintjét és nem fogod érdekelni. Ha zavar, tiltsd le és akkor nem tud nézegetni.
2019. febr. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!