Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Durván horkoló szobatársnál...

Durván horkoló szobatársnál mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A szobaváltás/szobatársváltás nem lehetséges. Az egyetlen módszer eddig az, hogy hamarabb alszom el, mint ő, de még így is van, hogy felébredek a horkolásra éjszaka, és onnan már kegyetlen nehéz visszaaludni.


A füldugó pedig az ébresztő ellen is van. Tanácstalan vagyok.



2019. márc. 1. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pedig füldugó lesz. Ha az sem elég akkor kombinálod egy zajvédelmi fülvédővel. Ébresztőt pedig berakod maxra, hogy ötpercenként ébresszen, egyszer úgyis felkelsz rá. Ha te nem akkor valaki a szomszéd szobából ők meg majd felkeltenek.
2019. márc. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Füldugóval is simán hallod az ébresztőt. Valamennyire még a horkolást is de még mindig jobb mint natúrban hallgatni. Másik opció valamilyen meditációs zene, zaj. Nekem a vonatos meg esős témák jöttek be, elnyomják a külső zajokat.
2019. márc. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én sokszor alszom füldugóval mert a párom ha nem is mindig de gyakran horkol... a legkisebb szortyogásra felébredek és nem tudok visszaaludni...

Az ébresztőt MINDIG meghallom. Aki ennyire érzékeny a hangokra, azt a füldugó sem tudja teljesen befedni. Próbáld ki ;)

2019. márc. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!