Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az én hibám hogy ha horkoló...

Az én hibám hogy ha horkoló emberektől nem tudok elaludni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 5. 21:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nem. Nem mindenki tud egyformán mélyen aludni.

Én ágyúdörgésre sem kelek fel, de elhiszem, hogy van olyan, aki elaludni sem tud könnyen.

2014. okt. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszem, én sem tudok elaludni, ha valaki nagyon hangosan horkol. Mondjuk ha már elaludtam, nem zavar.
2014. okt. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem a te hibád, én sem tudok. Füldugóval viszont megy :)
2014. okt. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
91%
Én sem tudok!
2014. okt. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Igen, benned van a hiba ahogy a horgoló emberben is, mert a testi hibája, hogy horkol


De NEM vagy HIBÁS, hsizen ezt nem te iranyítod, nem tehetsz róla, hogy nem tudsz aludni.

hajlamosak azok az emberek, akik bárhol bármikor aludni képesek aludni annak tituálni a dolgot, hogy az aki nem tud aludni, az nem elég fáradt, pedig vannak, akik nemtudnak világosban aludni, vagy a legkisebb zajra is megébrednek..

Én speciel barhol, bármikor tudok mélyen is aludni..( hsszú vonatúton nekem nem kel hálófülke pl..tudok ülve is aludni)

2014. okt. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mármint horkoló, nem horgolő emberben ;)
2014. okt. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én sem tudok horkolástól aludni...
2014. okt. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én is utálom a horkolást kicsi koromtól kezdve. A férjemét sem viselem el, vagy böködöm, vagy füldugó, ha azon át is hallom, a kettő együtt. Van az a fokú horkolás-fóbia, ami legyőzhetetlen, az enyém ilyen.

Olyan szinten irritál, ha filmben csak pár másodpercig hallom, rápörgetem, vagy fogcsikorgatva eltűröm.

2014. okt. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én se tudok, de hát van ilyen. Az a bolond, aki ezt nem érti meg.
2014. okt. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Nem a te hibád.Én is szinte bárhogy el tudok aludni,ha vízszintbe kerülök,de a horkolásra nem.A férjem is nagyon horkolt,zárt ajtónál az emeleten is lehetett hallani.Külön is aludtunk pár évig,de tavasszal megműtette magát.Sokkal jobb lett,azóta visszaköltözött mellém a hálóba .
2014. okt. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!