Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Városon tényleg nem szoktak...

Városon tényleg nem szoktak gyalog sétálgatni a belvárosban? Van a gimis tanáraimnak ehhez köze, ha 3 éve elballagtam?

Figyelt kérdés

Itt mindenki helyijárattal jár...

Nem tusom, miért van ehhez köze onnantól, hogy én hova megyek....


2019. márc. 2. 01:28
 1/7 Miss Endzsi ***** válasza:
97%
És beütött a cucc. Szép éjszakát.
2019. márc. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mi ez a beütött a cucc te igen hülye???

Tanulok, azért vagyok fent.

2019. márc. 2. 02:46
 3/7 Miss Endzsi ***** válasza:
24%
Remélem az irodalmat bújod.
2019. márc. 2. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy elírás van benne 😂 gyökér
2019. márc. 2. 06:36
 5/7 anonim ***** válasza:

De most minek kell gyökerezni, mert valaki beszól? Így sosem lesz vége ennek...


Na mind1...

Én sokat szoktam sétálni a vàrosban, mert jól esik.. :)

De egyébként kicsit nehezen lehet ezt a kérdést értelmezni, mert miköze a városi sétának a gimis tanárokhoz? Meg ahhoz, hogy helyi járattal jár valaki?

2019. márc. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Képzeld el, hogy szokás még sétálgatni a városban. Természetesen ha úgy adódik akkor felszállok a helyi járatra de rendszerint gyalog közl3keden a kerületen belúl.


Gondolom a tanáraid csak udvariasságból megkérdezték egy volt diákuktól hogy miként szolgál az egészsége és merre jár. Erre az a szerencsétlen meg kiír egy kérdést a bunkón válaszol a kommentekre. Természetesen ha nem akarsz nekik válaszolni akkor csak mond azt, hogy a barátnődhöz mész.

2019. márc. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem, hanem kiröhögnek. Egyetlen egy volt, akivel egyszer találkoztam egy bevásárló központban és ő udvariasan érdeklődött, de a többi nem.


Múltkor beszólt az egyik, hogy ez megy, minz a világtalan... Meg röhögnek kocsiból, meg amúgy is... Nem tudom, miért ekkora idióták velem...


Itt ebben a kisvárosban az a szokás, hogy akkor is helyijáratra ülnek, ha csak kb. 500 m-ert kell sétálni... Én szeretek sétálni, vonattal járok, szóval nincs kocsim. Meg szeretek gyalog menni itthon is mindenhova.


Bunkó idióták, de akkor ezek szerint nem azért röhögnek, mert gyalog sétálok, hanem más bajuk van... Felbazztak tegnap, mikor egy kocsiból röhögött meg mutogatott rám kettő

2019. márc. 2. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!