Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mitől ciki bizonyos kor...

Mitől ciki bizonyos kor fölött, ha még valami nem csókólózott?!

Figyelt kérdés

Most néztem meg !NOSZTALGIÁZÁSBÓL! azt az iCarly epizódot amikor Sam elmondja adásban a nagyvilágnak, hogy Freddy még nem csókolózott és ezért Freddyt mindenki kineveti az iskolában.

Már korábban is hallottan innen-onnan, hogy bizonyos kor fölött ciki ha még nem csókolóztál.

Én 22 éves fiú vagyok és még nem csókolóztam, úgy rendesen igazán. És egyáltalán nem érzem cikinek. Majd eljön az első csók, amikor el kell jönnie. Én hülyeségnek tartom ezt a ciki hogy még nem csókolzóztál dolgot.

Nektek mi erről a véleményetek?



2019. márc. 11. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Gyorsan szerezz egy csajt, mert ilyan leszel mint én.
2019. márc. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz ez, nem mindenki tulajdonít akkora jelentőséget neki..majd eljön az ideje..gondolom ha akartál volna már csókolózhattál volna
2019. márc. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kicsit korrigálnám magam: a kérdésben nem azt akartam írni, hogy valami, hanem hogy valaki.


#1 Miért te milyen vagy?


#2 Nos igazad lehet. Így visszagondolva, egyszer lett volna rá lehetőségem, de -nem tudom miért- nem jutott eszembe a felé terelni az eseményeket. De szerintem jobb is így mert ez a bizonyos "elszúrt lehetőség egy egy délutános pár órás kapcsolat volt és azóta még csak nem is hallottam a lány felől. Annyit tudok, hogy ő valahol messze, vidéken lakik.


Köszönöm az eddigi válaszokat és várom a továbbiakat.

2019. márc. 13. 09:40
 4/6 anonim válasza:
100%
Teljesen egyetértek. Egyáltalán nem ciki, majd tényleg akkor jön el az ideje, amikor kell. Ezt nem lehet erőltetni, majd ha szerelmes leszel, jönni fog magától.
2019. márc. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert a frusztrált emberek mindig kitalálnak valamit, miért lehet csoportosan bántalmazni valakit.

Tudod, van rajta sapka.

2019. júl. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek az égvilágon semmi köze hozzá, hogy mit csinálsz az életeddel. Ha úgy érzed, hogy ez nem ciki, akkor az nem ciki, és kész.
2019. júl. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!