Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak ha valaki...

Mit csináljak ha valaki rejtett számon hívogat? Éjjel is és mikor felveszem zúg és hörög.

Figyelt kérdés
2019. márc. 12. 22:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
mondjad neki hogy te szente. velem te ne szórakozzál mert kifordítom a s3gglukad báttya
2019. márc. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Beàllitod a telefont hogy ha rejtett hivàs jön azt azonnal utasitja el. Te észre se fogod venni hogy hivtak. Szerintem ez jó nekem is be van àllitva. Rejtett szàmról úgyis csak a sunyi rosszindulatu emberek hivnak. Ha tenyleg fontos akkor meg fedje fel magàt.
2019. márc. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hol lehet beállítani?
2019. márc. 12. 22:43
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Én felvenném és aludnék tovább. Ha nagy hülye jó számlája lesz ha meg nem nyugszik repülőgépes mód éjjel simán. Ha meg nagyon bolond akkor zaklatásként kezelem
2019. márc. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Nagy, Attila válasza:
80%
Hörögj vissza! És hörögj neki olyan hülyeségeket, hogy "tudom most nem alszol...", "tudom most félsz...", "tudom most otthonról hívsz...", "tudod, hogy most pörög a telefonszámlád vagy körzeten belül ingyenes díjcsomagod van?", stb..
2019. márc. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
8%
2-es azért azt vedd számításba, hogy kórházból is rejtett számon szoktak keresni, ha valamilyen hozzátartozóddal történik valami...nem tudom, hogy mi ez a paranoia a rejtett számokkal...jó a kérdésben szereplő dolog kissé más, de ennek is megvan a megfelelő kezelési módja. ahogy írták, lehet zaklatásként kezelni...
2019. márc. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
12%
Ha kórhàzból rejtett szàmról hivogatnànak akkor az emberek nagy része fel se venné. Csak mondom.
2019. márc. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%

Lehet valakinek az okos mosógépe hívogat téged.

Rosszul írhatta be a telefonszámot a gazdája.

A zúgás az amikor forgatja a dobot,vagy centrizik,a hörgés meg amikor kiszivattyúzta a vizet és már csak a levegős víz jön a csövön..

Ilyenkor az a baj,hogy nem tudod visszahívni a mosógépet,mert nincs szám..

Bár ha visszahívnád akkor meg a gazdája nem örülne neki,mert nem jó dolog ha a vadi új mosógép elkezdene kicsörögni..

2019. márc. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%
7-es pedig igen. nagypapám nemrég halt meg, és este amikor értesítettek minket, akkor az rejtett számról történt(lévén, hogy egy kórházban is telefonközpont működik, egyetlen központi telefonszámmal).
2019. márc. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%

Felvevő applikáció.

Bizonyíték gyűjtés.

Eljárás kezdeményezése zaklatás miatt.


Az első százezres bírság után csend lesz.

2019. márc. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!