Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Titeket nem zavarnak az...

Titeket nem zavarnak az MLM-el foglalkozó emberek?

Figyelt kérdés

Az összes közösségi oldalon folyamatosan posztolnak és zaklatnak ismeretlenül privátban.

Múltkor instagramon írt rám egy idegen, hogy nagyon tetszenek a képeim neki, szívesen dolgozna velem. Annyira idegesítő az ilyen, miért akarnak mindenkit beszervezni?

Ráadásul írtam neki, hogy bocsi, van szakmám és munkám, nem érdekel a lehetőség. Visszairta flegman, hogy sose leszek sikeres, amiért kihagyom ezt a csodálos lehetőséget (hogy áruljam a tularazott forevert és balekokat szervezzek be).

Nem érzik gàznak ezt a munkát?


2019. márc. 17. 07:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

@08:30


Tíz éve nem látott volt osztálytársad/munkatársad/szomszédod, akivel max köszönő viszonyba voltatok.


"Szia nincs kedved a jövő héten leülni beszélgetni egy kávé mellett?" xD

2019. márc. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

"Szia nincs kedved a jövő héten leülni beszélgetni egy kávé mellett?"


Velem is volt, megkérdeztem hogy "de ugye nem mlm?", persze rávágta hogy nem, aztán kiderült hogy az. Bár ittam egy ingyen kávét arra jó volt.

2019. márc. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
53%

Egyik haverom mesélte, hogy közös évfolyamtársunk aki annyira nem volt a baráti társaság része de azért időnként összefutottunk írt neki, hogy mi a helyzet, mi van vele, rég beszéltek. Majd elkezdte a "Nem érdekel biztosítás?" Szöveget nyomni.


Szerintem nem kicsit kínos, mikor ismerőst akar beetetni valaki.


Mondjuk építőiparban sem szeretem az ilyen embereket. A többségükön látszik hogy maga is kínosnak érzi, hogy éppen egy nagyon fantasztikus lábtörlő szőnyeget próbál ránk tukmálni. Én meg alapvetően közlöm velük, hogy modern ember vagyok, amit keresek azt interneten teszem.

2019. márc. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

@10:09


Hát még is kivel kezdenék a beetetést mint a személyes ismerőseikkel? Tudod mikor az első pár alkalommal már azzal jön a "mentorod" hogy akkor most írj fel 10 nevet 10 telszámmal, akit fel tudunk hívni ezzel.

2019. márc. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ismerem a tematikájuk egy részét, de nem érdekel, elhajtom őket, vagy nem közeledek feléjük.

Azért baromi érdekes, hogy nagyon jól megélnek sokan ebből.

2019. márc. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

MLM-töl égnek áll minden szál hajam!

De! Inkább 10 MLM-es,mint az 5-ös válaszolóból egy!

2019. márc. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Az 5. Válasz kicsit érdekes. Van benne valami, amikor az ügynökök a ballagási öltönyben tolják, hogy mennyire sikeresek, az kicsit vicces.

De a többivel nem értek egyet. Nekünk pl van 2 autónk, de sokszor választom a tomegkozlekedest. Villamossal sokszor gyorsabban odaerek és parkoló helyet sem kell keresni.

A nyaralás és a ruhák meg kinek mi. Lehet valaki gazdag attól, hogy olcsó ruhákba jár és nem 5 csillagos hotelekben nyaral. Ki mire költ szívesen.

Egyébként tiltom sz ilyeneket, de bosszantó, hogy random ismeretlenül elkezdenek ìrkàlni

2019. márc. 22. 08:31
 18/18 anonim ***** válasza:

Várj 17-es arra cèloztam,hogy előadta a nagy menőt de konkrètan semmi bizonyìtèka sem volt, nyilvàn èn is sokat BKK-zok amùgy mert dugòhoz reggel nincs kedvem.

De amikor se egy normàlis albèrlete nincsen a palinak 40.èvesen,se semmi,akkor ne adja elő magàt, hogy ez ilyen olyan hiperjò.

Kàlmàn a biznisz màgus, youtube nèzd csak meg.

Erre gondolok, nagyon vicces.

2019. márc. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!