Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy jussak a koliba vissza?

Hogy jussak a koliba vissza?

Figyelt kérdés
Elég ittas állapotban vagyok, nehezen megy az írás de próbálkozom. Tehát nekem holnap 11-kor órám van az egyetemen, és vissza kéne jutnom a kollégiumba előtte. 2 opció van, vagy megyek busszal (az első az hajnali 5kor jön) vagy várok haveromra hogy kijózanodjon és megyünk kocsival kb 10 fele. Egy ismeretlen faluban vagyok jelenleg egy házi buliban, nagywc-zni nagyon nem tudok itt elmenni, mert már mindenki hányni jár felváltva a wc-be. Már kb 5 órája kell amúgy wcznem, de eddig nem tudtam elmenni és mivel eléggé féltem a beleim, nem tudom mi legyen. Ti mit tennétek? Megpróbálnátok a buszt, vagy várnátok a sofőrre? 19/f

2019. márc. 21. 01:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Annyira csak nem lehetsz ittas, mert olyan komplex, választékos szóhasználatú szöveget lenyomtál telefonról, különösebb helyesírási hiba nélkül, amit sok józan állapotú kortársad is megirigyelhetne.

Szóval én nem féltelek annyira xD

2019. márc. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj el wcre
2019. márc. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Várd meg az 5 órási buszt, addig maradj kicsit friss levegőn, haverodat is vidd magaddal
2019. márc. 21. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mekkora kamu
2019. márc. 21. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Aha, persze...olyan nincs, hogy valaki így tudjon írni részegen. :D
2019. márc. 21. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aki intelligens az részegen is helyesen ír. Én is így írok már mikor szédelgős állapotban vagyok, de a telefonon akkor is tudok pötyögni ha nagyon odakoncentrálok.
2019. márc. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!