Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek erre mi lehet a...

Szerintetek erre mi lehet a magyarázat?

Figyelt kérdés

Na adott egy ember akivel, ha társaságban vagyunk folyton cukkolni akár, beleköt a mondandómba, hülyeként kezel stb. Viszont ha szemtől-szembe vagyok vele úgy viselkedik mint a kisangyal egy kötözködős, cinikus megjegyzése sincs felém, normális ember módjára elbeszélgetünk.

Nem tudom, hogy ez azért van mert négyszemközt gyáva, vagy azért mert igazából nincs velem baja, csak a közösség előtt kemény csávónak akár tűnni.


Türelmes, konfliktus kerülő ember vagyok alapból, az agresszív oldalam csak szélsőséges esetekben nyílvánul meg. Így eddig sosem vontam kérdőre az illetőt ezért sem nyilvánosan sem négyszemközt, addig nem fajult sose a helyzet.



2019. márc. 22. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondanám neki, hogy ne jópofizzon, amikor a társaságban lefikáz. Tolja el a biciklit.
2019. márc. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyáva sz@r alak, ezt is megmondanám neki.
2019. márc. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Senki nem állíthat be téged hulyenek és senki nem alazhat meg mások előtt SE.

Szerintem próbál beállítani téged bambanak meg ilyen fogyinak csak azért hogy ő tundokolhessen.Mashogy nem tudná elérni hogy ő legyen a középpontban a tökéletes meg akit mindenki szeret.

El akar téged nyomni szerintem.

Nekem is volt már hasonló ember az életemben illetve ilyen szituáció.

Állj ki magadert,mert nagyon gáz amit csinál veled.

Legyél magabiztos és mondd meg neki hogy senki előtt nem csinálhatja ezt.

Ha nem érti,zárd ki az életedből hogy ne tudja ezt csinálni többet.Semmi szükséged nincs egy ilyen emberre.

Azt te dontod el hogy mindenki előtt akik előtt csinálta ezt veled mondod el neki vagy két szem közt.

2019. márc. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3-as: Nem tartom havernak sem az illetőt, nincs hova leépíteni. Egy beképzelt, pénzes,sznob csávó. Igazából azért találkozok vele néha(nem túl sűrűn), mert az egyik barátommal jóba vannak, ezúttal egy társaságba tartozunk úgymond.


De egyébként igaza van mindkettőtöknek szerintem...

2019. márc. 24. 17:04
 5/5 anonim ***** válasza:

A nagyképűek sokszor csak szoronganak, ezért játsszák az agyukat.

Ha mással is csinálja, akkor ez egy általános viselkedés, és lenyom bárkit, hogy ő okosnak látszódjon.

Ha csak veled, akkor érdemes lenne megkérdezni közös ismerőst, hogy ő mit lát, mit gondol.

2019. márc. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!