Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyik jó haveromtól kérdeztem,...

Egyik jó haveromtól kérdeztem, hogy megy-e bulizni, erre Ő azt mondta, hogy nem, de tudtam, hogy megy. Miért kamuzik ebben? Lent elmagyarázom 18/F

Figyelt kérdés

Tehát van egy jó haverom(direkt nem barátot írok, mert nem az, csak jóban vagyunk, jól kijövünk egymással, sokat nevetünk) akinek még régebben mondtam, hogyha megy bulizni valamikor vagy este valahová, akkor szóljon, mert megyek vele szívesen. Erre mondta, hogy okés, teljesen rendben, de őszintének is látszott teljesen. Erre múltkor volt valahol hétvégén, egy szót sem szólt, hogy menni fog. Van egy közös ismerősünk, egy srác akivel gyakrabban találkozik mint velem, tőle kérdezte ma, hogy este akkor jön, erre mondja a srác, hogy nem. Fél füllel hallottam, erre megkérdeztem tőle, hogy megy-e este valahová és teljesen tagadta az egészet. Mondom neki, ne kamuzz már hát hallottam, hogy mondtad. Erre mondta, hogy nem Ő nem mondta. Mondtam még neki egy ideig, utána már nem erősködtem, mert semmi értelme nem lett volna. Elég jó emberismerő vagyok, már ránézésre is megmondom, hogy valaki milyen ember, és ezért nem értem a reakcióját a dolgokra és nem hiszem, hogy ennyire félreismertem volna. Vagy létezik, hogy le akar pattintani és nem akar velem találkozni? De akkor miért jövünk ki annyira jól úgy általában? Tényleg nem értem. Kicsit hülye csávó, mármint kattant, de jóindulatú(régebben normálisabb volt, már kicsit nagyképű).

Szóval kíváncsi lennék a dologgal kapcsolatban a véleményetekre. Köszönöm a válaszokat.

18/F



2019. márc. 22. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Ezek szerint még sem vagy valami jó emberismerő, ha ennyire nem tűnik fel hogy le akar magáról pattintani. Ami nem is meglepő mikor piócaként próbálsz rátapadni.
2019. márc. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csajozni akar, vagy piálni, amihez nem tart téged megfelelő társaságnak.
2019. márc. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nem akar hívni akkor nem hív.


Több opció is lehetséges. Lehet csak "B kategóriás" haver vagy, akivel el-el dumál, de azért programokra nem hívja. Vagy alapból nem vagy olyan akivel szívesen vannak az emberek.

2019. márc. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem akar veled bulizni menni. Ez ennyire egyszerű. Hogy miért nem, az mindegy. Gondolom tapintatból, vagy mert nem akart megsérteni azt mondta, hogy szól, ha bulizni megy, de igazából nem szeretne veled menni.

Ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem kedvel, de bulizni nem fog elhívni. Ne is erőltesd és nehogy számonkérd rajta, mert az szánalmas lenne.

És ne említsd többször, hogy szeretnél vele menni, mert az is olyan nyakába akaszkodós lenne.

2019. márc. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De azért sem értem a dolgot, mert jobban nézek ki mint Ő, a csajok is odavannak értem, jóval jobban állok anyagilag, értelmesebb is vagyok, tehát nem hiszem hogy szégyellnie kellene, sőt még emelne rajta, hogyha velem mutatkozna. Én azért haverkodtam eddig vele, mert jóindulatúnak és totál őszintének tartottam, nem is nagyon ismeretem rajta kívül ilyen embert, ezért is becsültem annyira, de ezek után már felidegesít, hogy ennyire átkrt. Ha tudtam volna, akkor telibeszarom.
2019. márc. 22. 21:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Attol tart hogy a csajoknal nem lenne melletted eselye
2019. márc. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem bír téged, gondolom az egod miatt, ne vedd sértésnek
2019. márc. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Miért lennék egoista? Csak leírtam a tényeket, azért, hogy pontosabb választ tudjatok adni.
2019. márc. 24. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!