Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Magányos vagyok, egyre rosszab...

Magányos vagyok, egyre rosszabb az állapotom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 22 éves vagyok úgy alakult az életem, hogy barátaim elkoltoztek szanaszét vannak az országban, külföldön, nincs már egyáltalán szociális életem, nem találom a kiutat ebből. 3 éve tart ez egyre nehezebben viselem, szuicid hajlamaim vannak, tehát az öngyilkosság gyakran jár a fejemben, kilátástalan az életem, nagyjából ennyi.. F
2019. márc. 25. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Nekem sincsenek barátaim. Naés? Egyedül is eljárok programokra, észreveszem az élet apró örömeit. Csak ezért ne legyél öngyilkos. Lehet az életet egyedül is élvezni. Aztán hátha összehoz az élet valakivel.
2019. márc. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Megértelek.
2019. márc. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
Felesleges erről minden nap kérdéseket kiírni, minden nap legalább egy ilyen van. Olvasgass azok között ott is vannak megoldások.
2019. márc. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem először azt kellene tisztázni, mit szeretnél egy másik embertől - vagy közösségtől, mert ha azt szeretnéd, hogy téged szórakoztassanak a magány elkerülésének érdekében, akkor esetleg ezt megérzik. Ha azért szeretnél a magányból kitörni, mert egyedül önmagaddal vagy "összezárva", az is lehet a probléma forrása...
2019. márc. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akinek sikerült az írhatna hogyan/miként..
2019. márc. 25. 15:21
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Kialakíthatod érdeklődési körödet, milyen dolgok iránt érdeklődsz? Mi az amit szabadidőben szeretnél végezni másokkal együtt például? Kereshetsz Fb csoportokat, stb-stb, érdeklődési körödnek megfelelően ahol olyan tevékenységekkel foglalkoznak ami érdekel. Élőben is lehetőség nyílik az ismerkedésre, ha csoporttagokat megismered, élőben is lehet találkozni.

Művelődési ház van környéken, vagy sportpálya, bármi közösségi tér ahova el tudsz menni?

2019. márc. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Messze lakok nagy várostól ez a gond
2019. márc. 25. 16:30
 8/11 A kérdező kommentje:
Gondolom nem egyedül vagyok ezzel.
2019. márc. 25. 18:51
 9/11 anonim válasza:
72%

Sajnos ezzel nem vagy egyedül...

Én is elég magányos vagyok. Ha gondolod írj nyugodtan. Sajnos rossz társaságba kerültem bele és otthagytam őket, minthogy tönkretegyenek. Nem érzem hibának, de emiatt egyedül vagyok. 16L

2019. márc. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Mit tennék én a helyedben, célokat keresnék, ki próbálnák különböző sportokat aztán amelyik meg tetszik azt csinálni leginkább olyat is lehet ahol vannak emberek például jóga és ott meg próbálnák vagy is inkább meg ismerkednék emberekkel ha senki sem vevő rá megyek tovább, új sport új emberek,lényeg az az hogy ne otthon ülj ha nem menj el emberek közé, ismerkedj, keress olyan embereket akik azonos érdeklődési körűek, tudom semmi sem könnyű de semmi sem lehetetlen az elején nagyon nehéz minden de aztán sokkal könnyebb lesz, csak kezd el végre holnap, sok sikert és kitartást :-)
2019. márc. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!