Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » úgy érzem nem bírok megküzdeni...

úgy érzem nem bírok megküzdeni a problémákkal, egyre rosszabb az állapotom. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nem tudok kimászni ebből a gödörből amibe benne vagyok,nem tudok koncentrálni,a jegyeim is egyre rosszabbak.Minden nap azt érzem hogy nem vagyok képes arra hogy ezt tovább csináljam.Legszívesebben elmenekülnék egy olyan helyre ahol senki nem találhat meg.A családommal ellenséges vagyok,néha úgy érzem hogy ellenem vannak(pedig tudom h nem).Hétvégén próbálok pihenni,azt remélve hogy ez segít,de nem.Képtelen vagyok összeszedni magam,egy roncs vagyok,és nem lehetek senkivel se őszinte,nincs olyan ember akiben 100%-ig megbíznék.Sokszor annyira felidegesítem magam hogy legszívesebben szétvernék valakit/valamit de nem tudom levezetni a feszültségem,és ez nagyon rossz.Tudom hogy ebbe hamarosan belefogok őrülni.Miért nem lehet kiszállni az életből?
2014. febr. 20. 14:05
 1/2 anonim válasza:

Sajnos nem tudom megmondani, hogy hogyan tudnád megoldani a problémád, viszont el tudom mondani, hogy én is ezzel küzdök, és hogy mi segít nekem időnként.

Apróságok. Egy jó beszélgetés, egy film nézés azzal, akit szeretek, egy ital a haverokkal (persze, csak ha elmúltál 18!), a gyerekeim őszinte mosolya, ilyesmik. Néha napokig úgy érzem, hogy senkivel nem akarok szóba állni, nem tudok megmozdulni sem, és minél tovább hagyom ezt így, annál nehezebb utána kimászni belőle! Szóval, keresni kell a megoldást! Erőnek erejével a jó dolgokra kell koncentrálni! Tudom, könnyű mondani, de ha csak 1-1 alkalommal sikerül, már akkor is jobb lesz! :)

Sok sikert! :)

2014. febr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fortopulokiretosz válasza:
Én ilyenkor csak arra gondolok, hogy igenis van ebből kiút, idővel más lesz a helyzet. Meg fognak oldódni a problémáid, de nem maguktól, kezd el szépen sorban! Bármi is lehet a problémád nagy valószínűséggel megoldható, vagy idővel elévül. Hacsak nem olyan, amivel életfogytiglanit kapnál, ha kiderül, akkor nem tart örökké. ÉS elárulok egy titkot, nagyon ritka hogy az ember talál egy olyan társat/barátot akiben 100%-ig megbízna, ezt nehezíti ha még bizalmatlan is. Neked nem feszültséglevezetés kell, hanem egy ember akinek ezt elmond.
2014. febr. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!