Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol tudnék ismerkedni egy...

Hol tudnék ismerkedni egy lánnyal Angliából?

Figyelt kérdés

Szeretném fejlesztebi az angol tudásomat, és úgy döntöttem, keresek egy internetes barátnőt, aki lehetőleg angol, kedves, barátságos...csakhogy nem szeretnék fb-on kutatni magamnak, mert eleg sok pedofil lehet, meg amugy is ha ramirna valaki tiszta idegen pl.daniabol, en nem biztos, h biznek benne...


Szoval, ha valaki ismer valami oldalt, ami erre specializálódott akkor annak megköszönném válaszát!😀❤❤



2019. márc. 26. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire jó az angolod de nézd meg ezt a cikket:

[link]


Személyes tapasztalatom sajnos egyikkel sincsen egy pár éve használtam egy oldalt aminek valami olyasmi volt a neve, hogy "penpal" de már nem találom.


Próbáld ki valamelyiket abból a cikkből. Általában nagyon könnyű angol anyanyelvű embereket találni. Az az általános szabály, hogy nyelvet tanitotok egymásnak. Ő megtanithat téged angolul és ha őt érdekli a magyar te tanitasz neki egy kicsit.

2019. márc. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

interpals.net


Pontosan ilyen dolgokra van.

2019. márc. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
interpals!!! igen ez volt az az oldal amit én használtam. (első vagyok)
2019. márc. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jajj, nagyon szépen köszönöm, aranyosak vagytok!:))❤❤
2019. márc. 27. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!