Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnék ismerkedni,...

Hogyan tudnék ismerkedni, normális, kúltúrált lányokkal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hogyan tudnék ismerkedni normális, kultúrált lányokkal? Egy picit visszahúzódó fiú vagyok de nem annyira, inkább nyitott de mégsem teljesen. Szeretnék magam mellé egy társat, aki hasonló érzelmi intelligenciával rendelkezik mint én. Az ilyenfajta lányokkal, hogy és milyen körülmémyek között tudnék ismerkedni? Disco-ba nem járok, nekem nem tetszik ez a összenyomorogva táncolás, meg hát voltam egyszer és hát.. Azt vontam le, hogy nagyon alja nép a nagyrészt. Valami ötletetek van, hogy hol és milyen ürüggyel lehet beszélgetést kezdeményezni velük? Ha van valakinek tapasztalata, ötlete ezzel kapcsolatban az kérem ossza meg velem. :(
2019. febr. 25. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Úgy, hogy először is megtanulod helyesen leírni a kulturált szót.
2019. febr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Könyvtárak, kávézók, parkok. Ilyen helyeken nézz körül.
2019. febr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
Kedves #1 aki nem tudja helyesen leírni a "kultúrált" szót, ne csapjon fel nyelvtannácinak. Csak magát égeti vele.
2019. febr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
*kulturált
2019. febr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

#3 Ugye azt vágod, hogy most egyedül magadat égetted le? :)

https://www.youtube.com/watch?v=NDTU0Q_07Pk&t=

2019. febr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kedves 3#! Én is pontosan ugyanezt tudom mondani neked. :D
2019. febr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Olyan nincs. Mamutot is elöbb találnál, haver
2019. febr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
Kulturált lesz az haverjaim.
2019. febr. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Micsoda nyelvtani konzultáció


Könyvtár, kávézó. Esetleg valamilyen (könyv, anime stb.) társasági eseményeken, vagy interneten különböző csoportokban, társkeresőkön.

2019. febr. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ja ürügyet is kérsz.

Kezdj valami egyszerűvel, érdeklődj arról hogy mit csinál. Pl. egy rendezvényen vagy akkor "Szia, hogy tetszik a rendezvény?" vagy valami hasonló. Röhejes de legtöbbször beválik. Aztán bemutatkoztok, finoman érdeklődsz, beszélgettek, megkérdezed lenne e kedve elmenni valahová stb. Arra, hogy van e barátja szerintem ne kérdezz rá, mivel ha elkezdtek flörtölni úgyis levágja a szándékod, és ha ellenére van akkor szólni fog.

Kerüld az olyasmit hogy "Szia, te is itt vagy? :O" :D. Mindig legyen valami beszédtémád készenlétben, lehetőleg olyan ami kapcsolódik valamilyen szinten az addigiakhoz. A kínos csendnél nincs rosszabb :D

2019. febr. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!