Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A közösségi oldalak soha nem...

A közösségi oldalak soha nem fognak kimenni a divatból?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mikor vált megszokott dologgá, talán olyan 5 éve, hogy a leghétköznapibb emberektől a világsztárokig mindenki a közösségi médiára posztolja ki, hogy éppen mi történik vele. Manapság az emberek már nem az újságokból és a TV-ből tájékozódnak arról, hogy egy-egy hírességgel éppen mi történik, hanem a közösségi oldalakról. A cégek pedig elsősorban nem a TV-ben hirdetnek, hanem az úgynevezett "influencerekkel" reklámoztatják a termékeiket.


Szerintetek ez egy visszafordíthatatlan folyamat? Hogy fog kinézni az emberek élete 5, 10, 20 év múlva: ugyanúgy a közösségi oldalakra fogják napi rendszerességgel kiposztolni a velük történt eseményeket?


2019. ápr. 2. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Már miért menne ki a divatból?
2019. ápr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A világ folyamatosan fejlődik és változik, akkor is, ha egyes változásokkal nem értenek páran egyet. Mivel ezeket a változásokat szinte mindig bizonyos igények hozzák létre, ezért nem; nem valószínű, hogy vissza fogunk térni a régi megszokásokhoz. (Őszintén személy szerint én kínzásnak élném meg ha leültetnének a tv elé, nem azért mert valami kultúrsznob vagyok, hanem mert nem bírnám elviselni hogy nem én választom meg, hogy mikor mit nézek, és minden 30 percben lenyomnának a torkomon 10 percnyi megszakítatlan reklámot. fuj...)


Az viszont valószínűtlen, hogy a közösségi média örökre fennmaradjon. Idővel majd jön valami más, valami teljesen új, ami leváltja, de az majdhogynem garantált, hogy nem mondjuk a nyomtatott sajtó lesz.

2019. ápr. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem fog, mert az okostelefon, a mobilnet, wifi miatt állandóan elérhető mindenki, már azonnal értesülhetsz bármiről. Illetve most az a trend, hogy mindenki abba méri magát, hogy a nyilvánosságnak mennyire tetszik, amit csinál, pedig sokszor számára nem biztos, hogy kellemes.
2019. ápr. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én örülök a reklámnak, mert nem bírok egy helyben maradni sokáig, addig akár pisilni megyek, kajáért..
2019. ápr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És ha megnyomod a lejátszón a leállítás gombot, nem tudsz menni pisilni/kajálni?
2019. ápr. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Neked miért ekkora probléma, hogy nekem ezzel nincs gondom?
2019. ápr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!