Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A nők miért járnak gyakran...

A nők miért járnak gyakran csoportosan a vécére?

Figyelt kérdés
Férfiként ezt sosem értettem, gimnáziumban és egyetemen is a lányok állandóan hívták egymást hogy "Jössz vécére?" - kérdem én, vécézéshez miért kell társaság? Engem kifejezetten zavarna ha valaki állna mellettem amikor a dolgom végzem még ha kisdolog is. A nők miért nem tudnak egyedül vécére járni, miért kell minimum 2-3 ember egyszerre menjen? Tud erre valaki magyarázatot?

2019. ápr. 3. 15:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

1. Mivel jóval macerásabb egy lánynak, mindig ott van a sor. Sorban állni pedig jobb társaságban. Ha kint nincs is sor, lehet bent a fülkék előtt 3-4en várakoznak.

2. Ott tudják kibeszélni a srácokat. Ha pl vegyes a társaság, tuti a pasikról van szó.

3. Sminket igazítanak, egymás cuccait használják hozzá, és ha az egyik otthon hagyta a szempilla spirálját, kölcsön kérheti a másikét.

Hirtelen ennyi

2019. ápr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Mert egyedül nehézkes lenne megküzdeni a budiban lakó trollal.

Amúgy azért, mert az iskolákban luxus kilincset és kulcsot szerelni az ajtókra, úgy meg kényelmetlen pisilni, betétet cserélni, hogy közben a 3. kezeddel még az ajtót is fogod, mert nem akarod, hogy egy fél iskolányi másik lány szemtanúja legyen annak, hogy wc-zel.

2019. ápr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem csak wc-zés céljából, hanem közben beszélgetnek privát ügyekrōl, amirōl az osztályban nem beszélnek.
2019. ápr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
#1 jól leírta. Azt tenném hozzá, hogy van amikor nem jó az ajtó és fogni kell. Vagy, én például olyan vagyok, hogy nem szeretem a táskámat, kabátomat a földre tenni és nem minden WC fülkében van akasztó, ilyenkor jó, ha van velem valaki aki megfogja a cuccokat addig.
2019. ápr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
Csaj vagyok, és utálom ezt. Ha wcre kell mennem, akkor bejelentés nélkül megyek és kész. Egyenesen zavar, ha velem akar jönni valaki. A mellékesben hadd legyek már egyedül két rohadt percig...
2019. ápr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
Kibeszélni az embereket...
2019. ápr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Engem barátnőm minden elrángat, amikor vécére megy. Általában vicceket mesélek neki akkor. ...vagy az ajtót tartom.
2019. ápr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Egyértelműen fázni. Po.
2019. ápr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%
Az ötös azért lett lepontozva mert egyedül akar wcre menni? Ez most komoly?? Jézusom... meg nem akarjátok ujjazni egymást a wcben?
2019. ápr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
29%

9es,hagyd. A nők sose szeretik ha valaki ellenük megy a saját soraikból. Ha pasiként írtam volna, le se bagózzák a választ. :D

De azért kösz. (:

2019. ápr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!