Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Te milyen gyakran és hogyan...

Te milyen gyakran és hogyan keresed a nyitott, kedves és pozitív emberek társaságát?

Figyelt kérdés
Te magad ilyen vagy? :)
2018. dec. 30. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:

En inkabb hangulatember ember vagyok. Tudok nagyon pozitiv lenni de idonkent ez alabbhagy es negativan latom a dolgokat.

Szoktam neten beszelgetni, illetve szemelyesen is szivesen szoba elegyedek emberekkel ha latom h vevok ra :)

Te kerdezo hogyan szoktal?

26F

2018. dec. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A hétköznapokon annyira nem keresem kifejezetten, de ha az utamba sodor egy ilyen embert az élet, akkor nem vagyok rest élni a lehetőséggel és megismerkedni vele :) Egyébként itt a gyakorin néha ráírok szimpatikusnak tűnő emberekre :D
2018. dec. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Volt, hogy jerestem őket, de ma mar nem vonzanak.
2018. dec. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
részemről pl facen figyelgetem a kommenteket és aki olyan arra ráirok, vagy ha baráti társaságban új emberek vannak és ilyenek akk is élet a lehetőséggel, egyedü is járok rendezvényekre, meg ugye a munkám során találkozok rengeteg emberrel, adok egy névjegykártyát ha később folytatni szeretnénk a beszélgetést.
2018. dec. 30. 17:39
 5/9 A kérdező kommentje:
*élek, *egyedül :)
2018. dec. 30. 17:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem kell keresnem az ilyen embereket, hiszen minden különösebb erőfeszítés nélkül vonzom őket. Sokat dolgoztam magamon ahhoz, hogy nyitott és pozitív légkört tudjak teremteni magam körül, az idei év visszajelzései alapján ez mintegy 85%-ban sikerült is.


Miért kérdezed?

2018. dec. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
azért, mert tartottam egy nagytakaritást az életemben és minden olyan személyjel megszüntettem a kapcsolatot akik a kérdésben irtak ellenkezői és a megüresedett helyeket hozzám hasonlóakkal szeretném feltölteni :)
2018. dec. 30. 22:09
 8/9 anonim ***** válasza:

hatos vagyok


Értem, szóval néhány pozíció megnyílt, elérhető, betöltendő :)


Jó toborzást az új évben!

2018. dec. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi, nagyon kiváncsi vagyok h kik lesznek ezek az emberek ☺️
2018. dec. 31. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!