Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Annyira idegesít, hogy anya...

Annyira idegesít, hogy anya állandóan kapcsolgatja a tévét. Mit mondjak neki, hogy megértse, hogy idegesít?

Figyelt kérdés
Egyszerűen teljesen az agyamra megy. Én nem sűrűn nézek tévét. A nappaliban vagyok általában én is és össze van vonva az ebédlővel. Anya egész nap kapcsolgat. De úgy, hogy néz valamit, elkapcsolja, végig megy a 100 csatornán, kihagyva azokat amiket esetleg én néznék, nem talál semmit és ugyanez előlről. Vagy ami még rosszabb, hogy elkezd nézni egy filmet tegyük fel fél órát, elkapcsolja, elkezd nézni reklámot, de engem felidegesít szólok neki, hogy valahol állapodjon már meg, de nem, végig nézi a teleshopos reklámokat, megnézi az olyan műsorokat amiket már legalább 2x látott. Egész álló nap az alaszkai aranáysók, főzős műsorok, raktárháborúk.. engem kicsit nagyon kiakaszt. Eleinte csak az idegesített, hogy nem nézhetem meg a sorozatom egy részét se nyugodtan mert nem bírja ki, hogy ne szóljon be, hogy milyen szar.. ezért rászoktam a netes sorozatnézésre. de egy híradót nem hagy végignézni. MÁr megmondtam neki szépen csúnyán mindenhogy hogy ezt így nem lehet bírni, vagy adjam fel? Szeretek nagyon a nappaliban lenni nem akarok a szobámban lenni szeretek együtt lenni a hugomékkal de anya csak a tévét bámulja, és ugye azt sem akárhogy.
2014. jan. 11. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Mond meg hogy szétvered a tv-t egy pajszerral :D
2014. jan. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Anyám,,, Hatásszünet...

Ne kapcsolgasd már a tv-t ,mert megbolondulok!!! .. Ennyi..

2014. jan. 12. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tegyétek be a szobába a tv-t.
2014. jan. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!