Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nincsenek barátaim, nincs...

Nincsenek barátaim, nincs barátnőm, nem vagyok bátor, nem vagyok izmos, nem vagyok jó tanuló, nehezen kommunikálok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok gazdag, a szüleimmel rossz a kapcsolatom. Már sok ideje így megy. Van bármi értelme folytatni?
2019. máj. 8. 22:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%

És ha ezek közül bármelyik mégis lehetne melyiket választanád?

Mit jelent az, hogy nem vagy bátor?

2019. máj. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

1. Egy barát vagy barátnő aki elfogad úgy ahogy vagyok, és nem kell benne csalódnom

-Félek belekezdeni új dolgokba, nem tudom elengedni magam buliban, félek leszolitani lanyokat

2019. máj. 8. 22:20
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
A nem vagyok helyett alkalmazd a hogyan lehetnék kérdést!
2019. máj. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Mit tegyél? Mondjuk ne sajnáltasd magad, hanem kelj fel a földről és változtass!
2019. máj. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Ezek elég általános dolgok, az emberek túlnyomó többsége küzd ilyesmivel, simán kihaltunk volna már ha ilyenek miatt mindenki feladná az egészet. Mások sem bátrabbak, talán csak annak látszanak. Mindenki szeretné ha lenne aki feltétel nélkül szeretné, pedig az a saját életedre önmagában még nem jelent megoldást. Nem lesz könnyebb attól ha van valakid, de ha valóban szeretnél valakit akkor annak kölcsönös szereteten és elfogadáson kell alapulnia, ez pedig azt jelenti, hogy azzal teszel neki és magadnak is jót, ha a saját életedet egyedül is megtanulod kezelni. Még csak most kezded, eddig jóformán önálló döntéseket sem igazán hozhattál, éltél talán 4-5 tudatos évet az elkövetkező 60-70-ből, amikor ilyenkor valaki azt mondja még bármi lehet belőled, azt próbáld meg szó szerint érteni, mert tényleg így van. Ha 20 évig nem csinálsz semmit a világ akkor is rengeteget változik, sosem tudhatod milyen irányba. Lényeg hogy pont ugyanígy semmi sem marad, te sem. Miért nem próbálsz meg arra koncentrálni, hogy milyen vagy, és azzal kezdeni valamit?
2019. máj. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Olvasni tudsz=tanulj! Futni, bicajozni is tudsz= edz! Sorolhatnám a végtelenségig, de a lényeg, hogy fejleszd magad.
2019. máj. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mivel töltötted az eddigi életéveidet, hogy most ennyire életképtelen vagy? Szotyizással meg f@z veréssel? Némi aktívitást kell vigyen az ember a mindennapjaiba ahhoz, hogy ezekből bármelyik is lehessen.
2019. máj. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%

Sürgősen meríts valahonnan energiát/motivációt, mert ezek a depressziós gondolatok is akadályoznak téged a céljaid elérésében.

Elindulni rohadt nehéz. De ha belekezdesz és nem adod fel pár héten belüly esélyes, hogy véghez viszed azt a célt. Közben az terelni fogja a gondolataidat is.

Tapasztalatból beszélek.

2019. máj. 9. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Valószínűleg nem voltatok még ilyen helyzetben.. Honnan szedjek motivációt? 12 éves koromban költöztem el otthonról, mert a szüleim alkoholisták. 4. Éve a gimiben minden ember csak visszautasítás, a barátok atvernek és kihasználnak. Gymre /biciklire nincs pénzem, otthon annyit tudok edzeni h ne legyek kövér. Napi 5-6 órát tanulok az instabil 3as ért. (szerintem valami betegségem is van ezzel kapcsolatban). Hogy másszak ki belőle? Mert erre választ nem kaptam, csak azt hogy itt is lenéznek emiatt. De nem is tudom mit vártam
2019. máj. 9. 07:06
 10/15 A kérdező kommentje:
Szerintetek nem próbálkozok? Nincs pénzem egészséges ételekre, van hogy sima ételre sincs pénzem. Futni járok napi szinten 7. óta.
2019. máj. 9. 07:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!