Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyha ezt csinálom az arra...

Hogyha ezt csinálom az arra mer következtetni, hogy bátor vagyok?

Figyelt kérdés

Én olyan bátor vagyok, hogy bárkihez oda merek menni! Már engem szoktak meg kérni, hogy menjek oda vagy ,hogy ida menjek egy személyel másokhoz! Legyen az csaj vagy ha fiúkkal haverkodni, de akár még lehet az egy részeg alkoholista is :D!

Pénzt nem azért kérek mert nem merek oda menni, hanem pl unokatesomnak nem kel pénzt adnia! Hanem pénzt azért követelek azért cserébe, hogy oda megyek mert mindig nekem mondják, hogy menjek oda fű-fához! Persze úgy szoktam kérni pénzt, hogyha egyedűl engem oda kűld akkor 100 forintot kérek,ha az illető oda akar jönni velem akkor 200-at ha meg több illetőről van szó akkor fejenként százat! Mondjuk ha valami részegről van szó akkor kétszer ennyiket! Nos ezt szeretik pl a csajok meg az emberek, hogyha egy vadidegen oda megy hozzájuk pl ha nekem tetszik egy csaj akkor nem kérek pénzt senkitől! Akkor oda megyek amúgy is! De most ez korrekt így és bátor, hogy pl ha egyedűl vagyok akkor nincs kitől pénzt kérjek és haverokat gyűjtök magamhoz mert sok mindenkihez oda megyek, na meg csajokkat is meg ismerhetek?



2018. jan. 30. 14:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Illetve 14/F
2018. jan. 30. 14:07
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Húde bátor vagy. Aszta... Ugye c vagy? Hamar kell kezdeni a bizniszt...
2018. jan. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Igen, ez bátorság. Még főkènt az ha a nagy pofont is állnád, amit tőlem kapnák. Seggdugasz.
2018. jan. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
*kapnál
2018. jan. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ilyenkor örülök annak, hogy már felnőttem, és nem kell az iskolában ehhez hasonló baromságokat hallgatnom... Marha bátor vagy, majd ha a NAV-hoz kell bemenned, hogy rendezd az adódat, vagy valaki beperel és a bíróságon kell helytállnod, na akkor vágj fel kisfiú. Na, meg ha majd meghal valaki számodra fontos, és sírás illetve kiborulás nélkül kell intézned a temetést...

Addig is jobb lenne, ha nem efféle baromságokkal töltenéd az idődet, hanem inkább a tanulással. Ezen belül is a helyesírásod fejlesztésével!

2018. jan. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen persze már zavartak el,amúgy meg pont 1 hét +2 nap múlva lesz a 15-dik szülinapom! De lényegtelen is mert már tavaly tavasz óta el kezdtem ezt az ismekedési fórmát! :D
2018. jan. 30. 14:30
 7/12 A kérdező kommentje:
És mégis ezzel azt értem el, hogy facebookon a prfilképemen már 100 like van a többi képemen is van ilyen 70-80 :D!
2018. jan. 30. 14:32
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyszer mėg valaki rettenetesem meg fog csapni ezėrt, aztán esetleg elgondolkozol. 15 ėves vagy, de hülye mint egy raklap tėgla.
2018. jan. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ja és már szakgimnazista vagyok!
2018. jan. 30. 14:33
 10/12 A kérdező kommentje:
És miért baj az, hogy valaki oda mer menni olyan lányokhoz beszélgetni aki tetszik neki? Na meg, hogyha oda mer menni másokhoz haverkodni? Persze egy részegtől már kitelik, hogy leüssön, részeghez tényleg csak pénzért megyek oda!
2018. jan. 30. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!