Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnék változtatni rajta?

Hogyan tudnék változtatni rajta?

Figyelt kérdés

Idén lettem gimnazista, ennek köszönhetően az osztályom is új lett. Nagyon szeretem és a legtöbb emberrel már nagyon jól el tudok beszélgetni. Viszont alpjáraton elég visszafogott és csendes vagyok azokkal, akikkel nincs szorosabb kapcsolatom. Így nagyon nehezen nyitok az emberek fele és ismerkedek velük. Amikor pl csoportbontás van az évfolyamon. Félek beszélgetni/ismerkedni velük, pedig szeretnek. Nem merek hozzászolni a témához, mert álltalánosban megszoktam, hogyha bármit mondok az rossz és a vélményem lénygtelen. A fiúk elnyomták a lányokat, és csak piszkáltak minket, valamint év mindenki utált mindenkit főleg a fiúak és a lányok egymást . Viszont a mostani osztályom teljesen más kedvesek és nagyon szeretem az előzőt gyűlöltem, de meg mindig bennem van az a bármit teszel sz*r vagy érzes.

Hogyan tudnék változtatni, hogy már ne ehhez viszonyuljak, hanem legyek sokkal nyitottab és merjek beszélni ?

Az előző osztályomnak köszönhetően pedig a fiúkkal való baratkozás ismerkedést szinte lehetetlennek tartom (osztályon belül is ).

Kicsit hosszú lett, de köszi, ha elolvastad🤗🤗🤗.

15/L



2017. dec. 7. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
#1: fogd vissza a pofád, egy 15 éves gyereknek ne írj ilyet!
2017. dec. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TR75 ***** válasza:

Szerintem idő kell nyitni. 8 év alatt megutáltad az osztályt, és ehhez alkalmazkodtál.

Ha van benned igény a változásra, akkor az első lépést már megtetted, de azt ne várd, hogy egyből minden menni fog. Az új osztályban mindenkinek újra kell alkalmazkodnia, ez némi időt vesz igénybe, az első év simán eltelhet ezzel.

2017. dec. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!