Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Honnan jön ez a sok, férfiakra...

Honnan jön ez a sok, férfiakra vonatkozó humbug, amit csak a férfiaknak kell betartani?

Figyelt kérdés

Pl. sokan mondják, hogy egy férfi nézzen ki "A módon", gondolkodjon "B stílusban", "bégessen" ugyanarra, mint a többi nyolc, és hasonlók.


Bezzeg, ha egy nő nem áll be a sorba, akkor "Jujj de egyéni, ééédi, cukikaah" stb...


Ráadásul mindezen megjegyzések jórésze férfiaktól jön, kis részben nőktől.


Én fiú vagyok, a lányokat szeretem, nem tetszik a férfi kinézetz még magamon sem, de mégis megszólnak.


Milyen humbug dolog már ez?


Meg még az a kérdés, hogy miért olyan fontos egy férfi csoporthoz tartozni? Miért ciki egy nőhöz hasonlóan, egyedül "tolni" a dolgokat?



2019. máj. 12. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Társadalmi szintű elvárás, nem kell foglalkozni vele... Én egy ,,lányosabb fiú" vagyok. Piperkőc, különc, beképzelt, mégis sikeres és közkedvelt. És a lányokat szeretem. 19/f
2019. máj. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva fogalmam sincs, hogy mire gondolsz. Bocsi. Mit értesz A mód és B stílus alatt, a lányok mitől cukik, mit kell hozzá csinálniuk?
2019. máj. 13. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!