Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » PLEASE HELP! Hízékony alkat...

PLEASE HELP! Hízékony alkat vagyok. Mindig ha elkezdek fogyni, akkor testhezálló ruhákat szeretek hordani. Viszont ilyenkor 2 tanárnőm irigyen méreget és szekál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Emiatt szoktam néha direkt visszahízni. Úgy gyűlölöm azt, amikor csinosan jó alakkal felöltözök úgy, hogy rövid testhezálló póló és sztrecses farmer, büszke vagyok magamra hogy fogytam, erre ez a 2 hülye nő....
2019. máj. 17. 02:38
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
van egy rossz hirem. csak ugy csettintesre nem tudsz annyit fogyni es hizni, hogy azt a tanarnoid is eszrevegyek. a 2kg fogyas az akkor is megtortenik, mikor a nap vegen leulsz a wcre. szoval inkabb azon tord az eszed, h miert hiszel ilyeneket. nagyon szeretnel visszajelzest masoktol, h tenyleg fogytal?
2019. máj. 17. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amíg az befolyásol, hogy két nő mit mond vagy "hogyan néz" é sennek hatására teszel vagy nem teszel valamit, az nem túl jó szerintem, meg kellene tanulni mások véleményét ignorálni, pláne olyanokét, akik nem érdekelnek.
2019. máj. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem azért méregetnek, mert irigykednek, csak a testhezálló ruci nem iskolába való, hanem a sarokra. Van ám egó.
2019. máj. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mennyi az a fogyás kg-ban, mennyi az a hízás konkrétan ?
2019. máj. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

3-as, pedig hidd el, bőven előfordulhat :) Én kamaszkoromban még orvosnőtől is kaptam irigy beszólást "Mennyi a súlya? Várjon kitalálom, 48!". A gáz az volt, hogy pont jól is tippelt :D

Genetikailag jól vagyok összerakva, sportolok is, minden nap szemmel vernek. Mondjuk én le is szarom. Ugyanígy kaptam már beszólást a karikagyűrűm miatt is, tőlem idősebb nőtől. Én tehetek róla, hogy senki nem akarja elvenni? Bírom az ilyen bszatlan pcsákat :D

Kérdező, ne szórakozz itt már, ha nem bírod a kritikát, akkor hordj bővebb ruhákat és nem leszel olyan feltűnő. Az nem megoldás, hogy elrondítod magad az ilyen gyökerek miatt.

2019. máj. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

5. Fúha, megtippelte a súlyod és pont telibe trafált, aztaaa, mekkora egy irigy qrva :OOOOO

Az agyam eldobom, milyen idióta emberek vannak...

Kérdező, elhiheted, hogy annak a 2 tanárnak valószínűleg jobb dolga is van, mint azt nézegetni, vékonyabb-e épp a derekad kb. 2 cm-rel, vagy sem.

Amúgy mi ez a sok "olyan jó nő vagyok, hogy minden nő/lány irigykedik rám és gyűlöl" kérdés mostanában? Az ilyen egoista valamik megtanultak osztódással szaporodni, vagy mi történt?

2019. máj. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

3#

De hát pont azt nézem suliba, hogy nálam fiatalabb lányok (8-9.-edikesek) pont így öltözködnek, és nem csak 1-2 😯

2019. máj. 18. 01:32
 8/9 A kérdező kommentje:

4#


Hát ha 3-4 kg lemegy + tornával feszesítek a fenekemen és testhezálló ruha van rajtam, belémkötnek órán mindenért és néznek.


Pedig azt nézem, más osztálytársaim kevésbé szűk ruhákba is csinosabbak őket persze nem bántják 😯

2019. máj. 18. 01:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves 6-os, hangsúly és az illető pofatartásának ismerete nélkül megtippelted, hogy ő csak megsaccolta a súlyomat, de én vagyok az idióta. Taps neked. Tán magadra ismertél a kérdésben? :))
2019. máj. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!