Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fogyni akarok, de nem tudom...

Fogyni akarok, de nem tudom meggyőzni magam arról, hogy tegyek is valamit. Valami tipp? (16l)

Figyelt kérdés

Étrenden változtatni nem tudok, mivel a szüleim feleslegesnek tartják, egyébként meg jól is vagyok. Én meg egyszerűen arra sem tudom rávenni magam, hogy ne egyek sokat.

Ráadásul reteklusta vagyok, ami tudom, hogy rossz.

Szerintetek mivel tudnám magamat meggyőzni, hogy ne legyek ilyen lusta, meg egyebek? Valami tipp?


2018. aug. 23. 10:43
 1/5 csigabigaa válasza:

Ne haragudj, de lehet nem fog tetszeni annyira a válaszom.

Fogyni akarsz?? Ez rossz megfogalmazás!! Ha akarnál akkor tennél is érte. Mit vársz? Hogy majd a gondolataidtól lemennek a kilók? :D


Hány kg vagy és hány centi?


Én már fogytam le 98 kgról ( szülés után) most 68 vagyok. Ami nem sovány de ideális nekem :) szóval nekem ne mondja senki, hogy nem megy meg nem lehet. Hát lehet csak jó kis meló és hatalmas akarat kell hozzá. Én okádtam magamtól, felfordult a gyomrom ha belenéztem a tükörbe. Nem volt kérdés, hogy nem akarok így élni, és lefogyok.


Ha neked nem megy, akkor valószínűleg neked ez az állapot teljesen jó így.


Ja én csak a kaján változtattam, 1 percet sem tornáztam a diéta mellett. Bár nyilván sokkal jobb lenne esztétikailag ha tornáztam volna... Nem bíztatlak arra, hogy te se mozogj, csak azért írtam le, hogy nem az az elsődleges, hanem a kaja!

2018. aug. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát ha lusta vagy csak kitalálsz valamit előbb utóbb :)
2018. aug. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Akkor hízzál tovább, malacka, csak ne nyávogj.
2018. aug. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy nem akarsz 30 éves korodra cukorbeteg lenni.
2018. aug. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Győzd meg magad a fiúkkal
2018. aug. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!