Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy szeretek kövér...

Normális, hogy szeretek kövér lenni, és nem akarok fogyni, holott kéne?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy az egészségem miatt, meg hogy ,,jobban nézzek ki.'' De mikor vékonyabb voltam egy 20-assal, akkor nem éreztem jól magam úgy, direkt ettem, hogy hízzak. Akkor voltam 13 éves, most 17 leszek lassan, és örülök magamnak. :D Ez normális? 16,9L
2018. szept. 19. 09:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

én is így voltam egy darabig vele, jól éreztem magam úgy ahogy vagyok, aztán amikor jött a térd és a többi fájdalom, akkor elgondolkoztam, hogy biztos, hogy jól érzem így magam?


nem meggyőzni akarlak, hogy fogy le, de azért azt gondold végig, hogy nem csak azért "érzed jól magad" mert így a kényelmesebb?

2018. szept. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Arra kéne rájönnöd, hogy mi az ami miatt védekezel, és a háj biztonságot ad neked ez miatt. Ez tuti lelki okokra vezethető vissza. Védtelennek érzed magad vékonyként. Biztonságban érzed magad telt emberként. Mi történt veled?
2018. szept. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
16%
2+ Volt molesztálásod idősebb emberek/férfiak zaklatása által? mert akkor ott a válasz a kérdésedre.
2018. szept. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális, és pontosan az egészséged miatt, ha a kinézeted nem is zavar.

Kb. mintha azt írtad volna le, hogy "egészségtelenül élek, de nem zavar, az baj?". Bizony baj.

2018. szept. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Molesztálás nem volt, csak rengeteget szekáltak az oviban és a suliban.
2018. szept. 19. 10:02
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Mi az a 16,9L ?
2018. szept. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Annyi éves vagyok.
2018. szept. 19. 10:27
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
A férfiak mindig azt mondják, hogy nincs vonzóbb egy magabiztos nőnél. A magabiztosság konkrétan az önmagaddal való elégedettséget jelzi. Azt mindig kifelejtik, hogy nincs vonzóbb, egy magabiztos, vonzó nőnél, és a vonzó az sajnos a normális testsúlyt takarja az esetek 99%-ában.
2018. szept. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
Egébként meg azt hozzáteszem, hogy 13 évesen a 40 kiló simán elmegy, még nem alakultak ki annyira a másodlagos nemi jelleg, onnan egyértelmű a súlygyarapodás is, 60 kilósan simán jó vagy, 160 centilvel pl, sőt ha magasabb, nyilván arányosan növekszik ez.
2018. szept. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy kórosan kövér ( életveszélyesen) hanem csak molett, vagy kicsit ducibb és TE így érzed jól magad a saját testedben, akkor szíved joga, hogy így maradj és így éld az életed. Lesznek bőven akiknek így is tetszel majd a többivel meg ne foglalkozz :) Én meg a másik véglet vagyok folyton azzal cseszegetnek, hogy híznom kéne mert elfúj a szél, de nekem eszem ágában sincs 10-15 kilót magamra pakolni azért, hogy más jól érezze magát
2018. szept. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!