Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lehet még valamerre ilyen...

Lehet még valamerre ilyen diszkókat, bulikat találni?

Figyelt kérdés

Ilyen tipikus 90-es és 2000-es évek eleje közötti témájú helyekre gondolok.


Én kisgyerek voltam, amikor ez a korszak ment, de testvéremék ebben a korban voltak tinik, így bővelkedek az élménybeszámolókban. Mindig is irigykedtem rájuk, mikor mesélték milyen jól érezték magukat a buliban, milyen jó zenék voltak, hogy becsajoztak stb. Hallgatom a retro disco, dance számokat, látom a klippeket. Nem tudom pontosan megfogalmazni, de olyan számomra magával ragadó hangulata van. Egész egyszerűen volt élet a zenékben, volt élet a klubokban, jól érezték magukat az emberek. Mindig kiültem a teraszra és hallottam a falubeli diszkóból az Emergency House vagy a Soho Party slágereket üvölteni, Ámokfutókat, Hip Hop Boyz-t stb. és ott ráztam a teraszon magamban. Kiültünk szalonnát sütni tesómék bandájával, ezek a zenék mentek, akkor is nagyon élveztem már, de az évek csak mégjobban megszépítették az emléket és már már euforikusan gondolok vissza rájuk és a hideg ráz.


Most, hogy abban a korban vagyok, amikor nekem is ezt a bulizós szórakozós életet kéne élnem, egész egyszerűen képtelen vagyok rá. Nagy nehezen ha néha elrángatnak egy klubba, vagy diszkóba egész egyszerűen kellemetlenül érzem magam. Mindenki a telefonját nyomkodja, tudatlanra részegedik, szinte ott sincsenek lélekben, csak áll, ellötyög jobbra balra, issza az italát és ennyi. A zenében semmi életet nem érzek, nem tudom élvezni sem, csak tuctuctuctuc. 1-2 szám van amire azt mondom oké, lehet vele kezdeni valamit, de az édes kevés. Ha kocsmázni megyek, akkor is ugyanezt tapasztalom, de ott legalább a biliárd meg a csocsó ad valami hangulatot az egészhez. Csoporttársaim, szaktársaim, "1-2 szót váltottunk összesen emberek" egyenesen aszociálisnak tartanak, mert ritkán megyek csak bulizni. Holott egyáltalán nem ez a helyzet, csak tudom, hogy nem érezném jól magam a fentiek miatt.


Ritkán járok el szórakozni, de azt olyan buliba szeretném ami tényleg buli. Magával ragadó zenék, amikre akaratlanul is szeletelek, mert annyira át tudom élni (szinte az összes 90-2000-es évek beli számra elmondható), jó hangulat, légkör, önfeledten bulizó, táncoló emberek, gyönyörű lányok, megfelelő mennyiségű alkohol stb.


Lehet valamerre ilyet találni? Lehetőleg az ország keleti felében? :D



2019. máj. 19. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen diszkók, de szerintem nem a te korosztályod a vendégkör nagy része, így nem hinném, hogy jól éreznéd magad 35+ éves emberek közt.
2019. máj. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem korosztály függő szerintem :) Biztosra veszem, hogy vannak korombeliek is akik szeretnének ilyet. Na meg jóformán csak nálam idősebb barátaim vannak, így nem hinném, hogy problémát jelentene a feloldódás. Sőt lehet a fiatalságom még tök jó beszélgetés indító lenne.
2019. máj. 20. 00:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Amit te szeretnél, olyan sajnos már nem létezik. Vagy ha igen, azokat már nem promózzák annyira, mint a "mai hullámot". Én is jó sokáig kerestem ilyen típusú rendezvényeket, sőt próbáltam szervezni is, de senki nem volt rá túlzottan kiváncsi.
2019. máj. 20. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
coco dzsámbó, shygys, picasszó brancs, birkozsó, álomhajó, hepi geng? mi a tököm ment még akkoriban? Barbi görl? shaddaways
2019. máj. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!