Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagy baj, hogy én szeretem a...

Nagy baj, hogy én szeretem a diszkókat, szeretek bulizni és táncolni?

Figyelt kérdés

na, ilyen kérdést én még nem olvastam :D csak olyat, hogy az nagy baj-e, hogyha nem szereti valaki a szórakozóhelyeket meg az ottani zenéket.

nos nekik a válaszom: nem, az a normális manapság.


de tényleg. régen másik városban laktam (nem Pesten, Pesten most lakom), és ott szinte csak olyan barátaim voltak, akik imádtak bulizni, mentünk is jó párszor.


amióta itt lakom (lassan 3 éve) azóta ez megszűnt. egy barátnőm sincs, aki szívesen jön velem táncos szórakozóhelyre. ráadásul egyik osztálytársam nagyon gonoszan nézett rám, amikor megtudta, hogy én szeretek diszkóba járni.


az én körömben nem menő a diszkó sajnos, pedig jó lenne legalább egy ilyen barátnőt találni, akivel havonta 1x elmegyünk táncolni :/


ja és ha valaki szeretné szóba hozni a drogot: még életemben nem drogoztam, és nem is voltam olyan helyen, ahol lett volna rá lehetőségem.


és nem szeretek beb*szni, ha táncolni megyek. nekem nem kell pia a tánchoz, imádom anélkül is :)


igen, szoktam pasizni, nem fekszem le velük. flört, tánc, esetleg csók.


nem csak részeg állatok és ócska r*bancok vannak ott.


nagy hátrány ez a gondolkodásmód?


19/L


2014. szept. 7. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Hát nem tudom, nekem már az az állvakefélés és magamutogatás amit a diszkóban a nők tánc címén előadnak sem szimpatikus. Az szintén felvet bennem kérdéseket, hogy 16 évesen te mit kerestél szórakozóhelyen... A vadidegenekkel történő smárolás szintén.
2014. szept. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24F
2014. szept. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

olyan helyeken voltam ahol beengedtek, volt egy csomó 16+-os szórakozóhely (ma már azok is 18+-osak)


oké hogy senkinek nem tetszik, de megismétlem a kérdésemet: baj, hogy nekem jó a szórakozás?

2014. szept. 7. 19:01
 4/12 TheHologram ***** válasza:
Nem,miért lenne baj? Én is szeretem a kultúrált szórakozást. Néha jó egy kis tánc meg szórakozóhely is. A baj az elk*rvulással meg a cuccozással van. 18/F
2014. szept. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
egyéni szoc problem
2014. szept. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem baj, írj rám ha gondolod!
2014. szept. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Szíved joga a legolcsóbbak közé sorolódni. Ki tartson vissza, ha már a tartásod sincs meg?
2014. szept. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
több az unalmas begyöpösödött szűz mint gondoltam :D
2014. szept. 8. 14:48
 9/12 anonim ***** válasza:

Legalább valaki őszinte.

Aki az ilyen embereket támadja, általában megbuknának nálam erkölcstanból, úgyhogy csak nevetni tudok rajtuk. Felszínes, külsőségen alapján ítéletet mondó emberek a legtöbben az én tapasztalataim szerint.

2014. szept. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%

Az nem külsőség meg felszín, hogy valaki tök fiatalon nem talál magának kellemesebb elfoglaltságot. Akármilyen népszerűtlenek a tények, akkor is igazak. Próbálj ki mást is, lehetőleg olyasmit, ahol nem a kellemesség van a középpontban és nem csak a testedet mozgatja meg!


Ja, és nem vagyok se szűz, se fiatal. Boldog házas vagyok tizenhárom éve. Egyikünk se járt diszkóba. Néhány súlyosan kihagyhatatlan koncert meg a helyi zenekarok fellépései voltak a legtöbbek a zajból, ott se a dühöngőben éreztük jól magunkat. Én párszor gömböztem már piszkosul részegen, de ha nem vagyok szétbutítva, akkor maximum halk háttérzeneként csípem ugyanazokat a zenéket, mert igazán semmi figyelemfelkeltő nincs bennük, tehát nem zavarnak a normális ténykedésben. :)


Sajnálatos, hogy nem lépsz feljebb az önmagaddal szembeni igényesség létráján legalább egyet-kettőt, hogy legalább ne legyen könnyű összekeverni téged a telefonjukat kaffogtató nyomorékokkal.

2014. szept. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!