Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek ha nagyon tetszik...

Kecske1205205 kérdése:

Mit tegyek ha nagyon tetszik egy lány?

Figyelt kérdés

Tavaly áprilisban sulit váltottam és az iskola nyári táborában megismertem egy lányt, aki nagyon tetszik, de még csak köszönőviszonyban vagyok vele.

Hogyan tudnék hozzá közelebb kerülni vagy elmondani neki, hogy tetszik?


2019. máj. 19. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a Tini párkapcsolatok kategóriába kellett volna tenned.


Nem, nem elmondani kell. Az egy tévhit, hogy ezt az információt haladéktalanul közölni kell. Hacsak nincs ő is fülig beléd zúgva, meg fog rökönyödni, és úgy húz el a közeledből, hogy csíkot hagy az aszfalton.


Ugyanúgy közeledj hozzá, mint egy fiúhoz, akivel haverkodni akarsz. Beszélj hozzá, hívd át kajálni, vagy ha mentek bandázni a városba. A lányok is pont olyanok, mint a fiúk, csak teljesen mások. Az nem mozgatja meg őket, ha egy kan a lábaik elé omlik. Ők szeretnének inkább omlani.


Szóval közeledj hozzá barátként, nyerd el a bizalmát (őszintén!) és ha azt veszed észre, hogy már egész rendszeresen maradtok kettesben, megfoghatod a kezét vagy ilyesmi. Ha már ott vagy a szívében, nem fog elengedni.

2019. máj. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy


"Most dugunk, vsgy kérjek bocsánatot?"

2019. máj. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tartsd magad betű szerint az első válaszoló tanácsaihoz. Nem kell azonnal szerelmet vallani, inkább igyekezz sokat a közelében lenni, szólni hozzá, segíteni neki ami éppen adódik. Semmi ördöngősség nincs az udvarlásban, csak tudni kell érzéssel csinálni.
2019. máj. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!