Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon tetszik egy lány, és...

Nagyon tetszik egy lány, és írtam neki, hogy nagyon szimpatikus, és örülnék neki, ha megismerhetném, de ő még egy annyit sem írt vissza, hogy oké, helló, baj, ha ilyen nyíltan kimondom, amit gondolok?

Figyelt kérdés

2018. aug. 27. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ez már nagyon nyíltnak számít szerintem. Eléggé "rámenős" voltál. Máskor ne így kezdj egy beszélgetést. Nincs sok tapasztalatom az ismerkedésben. Majd az "alfahímek" megmondják a tutit. 18/F
2018. aug. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez valóban túl rámenős volt.Elég lett volna csak annyit írni,hogy szia Miujság..
2018. aug. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kinek mi jön be, számomra egy "szia mizu?" unalmasan kiábrándító lenne. Jobban szeretem, ha valaki ki meri mondani azt amit gondol, őszinte és nem kertel fölöslegesen. Nem tudom pontosan hogyan nézett ki a levél, de a gesztust én értékeltem volna.
2018. aug. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos kicsit tul rámenős voltal, inkabb sziat kellett irnod es megvarni mire visszair...


Szoval tuti nem jossz be neki, ignoralt...

2018. aug. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én lehet vissza írtam volna a lány helyében, de tény, hogy elég fárasztónak tartom az üzeneted, az ilyen jellegű üzeneteket én sem élvezem általában.
2018. aug. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a baj az üzenettel, hogy ha pozitív választ adott volna rá, akkor azzal azt a benyomást keltette volna benned, hogy ő is hasonlóan érez, de ilyen benyomást egy lány nem fog kelteni látatlanban. Vagyis ez a levél ilyen üzenettel nagyon kényelmetlen egy lánynak, igazából nem is lehet erre válaszolni. Bár tisztességesebbnek tűnt volna, ha legalább annyit ír, hogy "bocsi, nem". Lehet, hogy egyszerűen nem érdekelted annyira sem, hogy visszaírjon (ez a valószínűbb), de az is lehet, hogy elutasító sem akart lenni, mert nem vagy neki unszimpatikus, de erre a levélre nem lehet válaszolni az miatt, amit az elején írtam.
2018. aug. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia miujsag.... Igen... Ha csak ennyi jut eszedbe,csak ennyit tudsz mondani,inkább hagyd békén... Még egy alfa male... írd neki azt hogy "itt vagy" "mi a helyzet" meg ilyeneket...Mint mindenki...Nem unalmas kicsit se
2018. aug. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!