Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Éreztétek már úgy, hogy soha...

Éreztétek már úgy, hogy soha nem fogtok még egy olyan emberrel találkozni, mint valaki, aki már nincs veletek?

Figyelt kérdés
Ki volt az és miért? Hogy lehet ezen túllépni?
2019. jún. 2. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
letelt a fél óra???????
2019. jún. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi van? Ha valakinek hasonló kérdése volt, nem én vagyok. De akkor linkeld már légyszi legalább.
2019. jún. 2. 21:25
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Igen, egy családtagom. Felfogtam, hogy meghalt és ez van. Nem igazán tudok a dologgal mit csinálni, megváltoztathatatlan.
2019. jún. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Folyamatosan ezt érzem, mióta meghalt a szerelmem. Túllépni sehogy se tudok, feldolgozás se megy.
2019. jún. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom.
2019. jún. 2. 23:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt, persze. Utoljára egy olyan nővel találkoztam egy képzésen, aki 95%-ban bejött, és az "elvárásaimnak" megfelelt volna. Sokat gondolok rá, szeretném tartani vele a kapcsolatot. Nem tudom, hogy később lehetne-e mégis valami belőle...
2019. jún. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!