Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Előadáson kisgyerek?

Előadáson kisgyerek?

Figyelt kérdés

Megint voltam egy előadáson, ahol tele volt a terem, és valaki kisgyerekkel jött, a kisgyerek pedig természetesen zajongott végig. Állandóan kizökkentett, nem lehetett hallani szavakat, a szülő meg gondolom legalább 90%-ban a gyerekére figyelt, nem az előadásra, úgyhogy én egyáltalán nem értem, hogy kinek jó ez? Már nem az első ilyen eset, és persze nyilván senki nem mer szólni, már hogy lehetne olyat mondani, hogy zavarja az előadást egy aranyos kisgyerek? A szülőt meg nem zavarja, hogy zavar.

Jártál-e már így?

Tudsz-e valami megoldást erre?



2019. jún. 3. 10:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

A legtöbb embert rohadtul zavarja, valószínűleg a szülőt is. Hiszen tudja és hallja is, hogy az ő gyereke csapja a zajt. Csak ugye lehetne annyi esze, hogy valaki másra rábízza a gyereket. Ha meg nincs, akkor maradjon otthon a fenekén.


Egyébként egyetemi előadásra jött be egyszer egy nő a babájával, az elkezdett sírni, az oktató pedig volt olyan tökös, hogy szóljon neki, vigye ki a gyereket, mert nem lehet így előadást tartani.

2019. jún. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Milyen program, milyen előadás volt? Egy konferenciára nem jut senkinek sem eszébe gyereket vinni. Színházi előadásnál szokott lenni életkor megadva, vannak kifejezetten gyerekeknek szóló előadások. Normálisabb helyeken a szervezők szoktak szólni a hangoskodóknak, bármiért, ami zavarja a programot, akár a gyerek zajongása is. Vagy már a beléptetésnél szólnak, hogy nem gyereknek való a program.

Én szóltam volna, ha az én közelemben ül. Főleg, ha fizetős. Nem azért vesz valaki jegyet, hogy utána ne halljon semmit az előadásból.

2019. jún. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Megoldás nincs.

Az ilyen szülők nagyon túlvezéreltek.

Nálunk megtörtént, hogy a szülőknek tartott óvodai tájékoztatóra hozta valaki a még messze nem óvodás korú gyereket. Ott ordított a gyerek végig.

Az intézmény vezetője, aki tartotta a tajékoztatót megkérte az anyukát, hogy menjenek ki.

Hetig tartó sárdobálás lett belőle. A település facebook oldala és minden médium teli volt vele, hogy ez aztán mekkora arcátlanság

2019. jún. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem is nagyon zavaró, és lépten-nyomon belefutni ilyenekbe a színháztól a mozin át az esküvőig bárhol....

Megoldás nem igazán van, vannak ilyen ősanyák, akiknek nem lehet megmagyarázni, hogy se ő, se a gyerek nem halnak bele, ha 1 óráig nem bújják egymás fenekét.... :/

2019. jún. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Tavaly szentjános bogár lesre mentünk, mint mindig.

Mivel egyre több vállalhatatlan család megy a populárisabb helyszínekre, ezért egy nem nagyon népszerű helyszínt választottunk, túrával összekötve, hátha azon nem lesz gyerek.


És b....kevesen voltunk, de ott is megjelent a standard pár hónapos baba a mellkason fiatal pár. Egy 10ig tartó, erdei túrával egybekötött eseményen. A gyerek végig ordított. Mondjuk másban is gyökerek voltak, a csávó vakuzva fotózta a bogarakat, pedig ki volt emelve, hogy NE használjanak vakut.

Szerintem az ilyen emberek az élet más területén is szarnak az embertársaikra.

Múzeumokban sem értem, minek olyan pici gyereket elvinni.

Múzeumokban most már szokott lenni baba-mama idősáv, tehát ez már nem lehet kifogás.

2019. jún. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3as válaszoló, ez annyira tipikus ősanya lehetett. :D
2019. jún. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#5

Ne is mondd, mi Gerecse 50-en láttunk kenguruban pár hónapos pici babát.... Biztosan neki való program. :(

2019. jún. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78% Ez már tényleg durva. :O
2019. jún. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%

Ezért nem szabad szuperhősfilmet délután nézni. Minden alkalommal volt egy kisgyerek aki végigdumálta az egészet, lehetőleg jó hangosan. Pedig a deadpoolon aztán nem sok keresnivalója van egy 4-5 évesnek.

Ha közelebb ülök szóltam volna, de 5 sornyit nem fogok hátraüvölteni.

2019. jún. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
Aki elöadàst tart annak kellenne hozni egy olyan szabàlyt hogy gyerekeket ne lehessen bevinni.
2019. jún. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!