Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol ismerkedhetnék össze MO-n...

Hol ismerkedhetnék össze MO-n koreai lányokkal?

Figyelt kérdés
2019. jún. 7. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Koreai, (kínai) éttermek pultosai, felszolgálói
2019. jún. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

A Samsung-ban pl. Göd-ön, vagy Komáromban is valami koreai cég épít akkumulátorgyárat a Nokia helyén.

De, ha olyanok a magánéletben is, mint a munkában, akkor nagy ívben elkerülném őket.

2019. jún. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Van egy hitgyülekezet Budapesten.


A BMEn próbált 3 koreai lány beléptetni az egyházukba. Közülük csak 1 beszélt magyarul.


Úgy hallottam, hogy koreából jönnek lányok a térítésben segíteni és az egyház működését segíteni.


Ott pl.: simán tudnál :D, de nyílván már nem tudom a nevét a helynek de leírom kbre mit mondtak hátha megtalálod.


Szerintük eljött már megvolt a messiás 2.0 valamikor 1900as években és ő alapította az egyházukat. Az ő segítségével tudták meg a biblia igazi értelmezését, miszerint van egy anya isten is...


Kb ennyit jegyeztem meg :D Sok sikert...

2019. jún. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 grafno ***** válasza:
55%

En a munkám miatt elég sok Ázsiai(Korea, japán) nővel találkozok és a kívülállóval elég merevek, tavolsagtartok. Az euró csajok sokkal könnyebb ismerkedni es az azsiaiak

inkább a hazai árut részesítik előnyben. Próbáltam már elég sokat befurkeszni, de semmi.

2019. jún. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Budapesten van egy koreai kultúrális központ.
2019. jún. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!