Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mindenki örül a jó időnek...

Mindenki örül a jó időnek csak én nem? Más is a 4 fal között lesz többnyire?

Figyelt kérdés

Kellemetlenül érzem magam az év ezen szakaszán . Amikor mindenki megy kirándulni , utazgatni , barátkozni és csajozni /pasizni . Munkahelyen is mindenki mondja hogy " ide meg oda fognak menni , ezt meg azt csinálni " . Én meg itt fogok rohadni a 4 fal között :D Sajnos túlságosan is szorongok és magamba fordultam már . Ha el mennék egy másik városba , úgy is csak stresszelnék mindenen .

Van bárki is aki így van ? Ti hogy élitek meg ? Tippek ?


21/F



2019. jún. 7. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Miért rohadsz a 4 fal között? Félsz? Fóbia? Vagy munka csak nincs szabadság? Ez nem egyértelműűű… max neked mert te írtad, de mivel te éled az életed, nyilván te is ismered a részleteket...
2019. jún. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem tudom, ény egy éppen tartó osztály kirándulás közben vagyok, és már első nap megbántam, hogy eljöttem...
2019. jún. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Keress valamilyen társaságot(ha nem megy akkor sportolj valamit, ott automatikusan jönnek az új emberek) akikkel el lehet ide oda menni. Nem kell másik város, vagy komoly kirándulás már az is elég ha bicikliztek egyet vagy csak kiültök a parkba egy szép nyári napon.

Ugyanakkor ha megnyugtat velem is ez van, annyi különbséggel hogy család miatt én rengeteget vagyok szabadban(van kertünk, hipp hipp hurrá) de attól még vagy magamban vagy ha a szüleimmel akkor egymás agyára megyünk.

2019. jún. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
#2 rakd le azt a k...a telefont és próbálj meg ott lenni(fejben is) ha már elmentél. Azzal, hogy minden alól kivonod magad csak még jobban elzárkózol a többiektől és még kevésbé leszel a kirándulás/társaság része. Szóval ha tetszik ha nem csináld azt amiért oda mentél és ne duzzogj.
2019. jún. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is a 4 fal között élek kb nyugi. De ne légy irígy, hogy ők mennek, te meg nem. Rendezz te is programokat, akár rossz időben, ha nem szereted a nyarat. Hívj el valakit, küzdj a fóbiád ellen. Én is éppen ma ezt tettem, és kimozdultam! :) 19/F
2019. jún. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én most éppen külföldön vagyok anyukámmal és mamámmal. Nem vagyunk nagyutazók, egy-két évente szoktunk kicsit hosszabb időre nyaralni menni, mondjuk most is mindössze 5 napról van szó. Egyébként a nyár nagy részét valószínűleg én is otthon töltöm majd, mivel barátaim nincsenek, így a hétköznapokban esélyem sincs kimozdulni egyedül. Általában elvagyok otthon is, igyekszem elfoglalni magam, de azért időnként nekem is jól esik a kikapcsolódás. A vakáció idején szeretném majd kicsit fejleszteni magam és nyelvvizsgára készülni, de hát mint tudjuk, a lustaság nagy úr, különösen ebben az időszakban, szóval majd meglátjuk mi lesz belőle. :D 18/L
2019. jún. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!