Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem írnak vissza?

Miért nem írnak vissza?

Figyelt kérdés
Na szóval a helyzet az,hogy szalagavatónk lesz jövőre.Nem találtam még táncpartnert.Saját osztályomban mindenkinek van,gondoltam egy másik osztálynál keresek az évfolyamból.Ráírtam most hétvégén több lányra akikről tudom,hogy nincs párjuk,hogy táncolunk-e majd jövőre együtt?Persze illedelmes formában kérdeztem meg őket,nagyon udvariasan.De a helyzet az,hogy nem válaszoltak még.Látásból ismernek engem,tudják,hogy ki vagyok,hogy hogy hívnak engem,szóval biztos nem ez a probléma.Meg igazából én tényleg csak találni szeretnék valakit aki elvállalja ezt az 'alkalmi melót',nem nyomulni akarok,meg egyiktől sem szeretnék semmit.Szerintetek?Miért nem írnak vissza?Élőben még nem beszéltem velük egyszer sem azt azért hozzáteszem.18/F

2019. jún. 10. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem írnak vissza, mert nem veled akarnak táncolni. Sajnos ilyen beszari alakok, és ahelyett hogy nemet mondanának, inkább ignorálnak és nem írnak vissza. Nekik ez a legegyszerűbb, gondolják úgysem fogsz a nyakukra járni kérdezősködni, majd lekopsz magadtól.
2019. jún. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Illene élőben felkérni őket.
2019. jún. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor most mit csináljak?Kérdezzem meg őket élőben?
2019. jún. 10. 11:33
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Hát nyilván igen😂 És mondjuk egyszerre csak egytől. Én lehetségesnek tartom, hogy ha több lánynak is írtál (ne adj' Isten ugyanazzal a szöveggel), simán szétküldték egymásnak és kibukott a dolog, azért nem írnak vissza😂
2019. jún. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, keresd meg őket, és élőben kérd meg őket.
2019. jún. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Kérdezd meg élőszóban, akkor muszáj lesz valamit kinyögniük: bú vagy bá.


Remélem, egyik ilyen pitsának se lesz táncpartnere a szalagavatón. Csak egy tánc, nem ágyba akarod vinni őket, de méltóságán aluli mindegyiknek, hogy odaböfögjön valamit. Felfuvalkodott hólyagok.

2019. jún. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Élőben kellene felkérni őket, mert akkor muszály válaszolniuk.
2019. jún. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!