Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Azt hogyan lehet kezelni,...

Azt hogyan lehet kezelni, hogy kifüttyögnek, mutogatnak, kiabálnak a kocsiból nektek?

Figyelt kérdés

Pedig alig sétáltam 300 métert gyalog.

Nekem eszembe sem jutna ilyet csinálni egy emberrel, aki megy a járdán. Nem értem mire jó és kb. heti szinten tapasztalom, de a mostani durva volt.

Felnőtt férfiak.


2019. jún. 19. 17:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ignorálod.
2019. jún. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%

Gyakori megfigyelésem, hogy a kedves kérdezők közölnek tényeket, de lényegesekről megfeledkeznek, pedig hozzátartozna, hogy kialakíatható legyen egy vélemény a válaszadáshoz.

Példakénbt és feltétrelezve:


Ugye nem 50+ vagy? Ugye nem apácaruhában sétáltál?

Kicsit szélsőséges példákat említettem, hogy érzékelhető legyen mire gondolok.

Lehet úgy öltözni például bármilyen korú is vagy, hogy a kutya nem vesz rólad tudomást.

Szóval vannak fokozatok....

2019. jún. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17%
Azért ha megfigyeled, általában nem a legintelligensebb emberek közlekednek autóval.
2019. jún. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Ignorálod mint minden más nő.
2019. jún. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%

2: Nem a kérdezőnek meg a többi hölgynek kéne változtatni a dolgokon. Az ő öltözködésük nem mentség mások tahó viselkedésére, főleg, hogy annak egyáltalán nem kell extrémnek lennie ahhoz, hogy pár tahó neveletlen gyökér elkezdjen üvöltözni mint akik akkor látnak életükben először nőt.


Kérdező: Ne törődj velük. Van pár ismerősöm akik hatalmas parasztok és imádják ezt csinálni. Ha valaki visszaszól

vagy beint nekik akkor csak elkezdenek még jobban röhögni. Ha valaki nem reagál nekik semmit akkor 2 perc után azt is elfelejtik, hogy létezett az illető.

2019. jún. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Az utolsó marhaságot írt. Kamaszkoromban utának is folyton füttyögtek, kiabáltak az egybites pasasok, holott egyáltalán nem öltöztem kihívóan (farmer, Marten's bakancs, póló).


Kérdező, azt tudod tenni, hogy elengeded a füled mellett. Parasztokkal nem kell foglalkozni.

2019. jún. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ez tipikus pasi duma...


"Lehet úgy öltözni például bármilyen korú is vagy, hogy a kutya nem vesz rólad tudomást."


Nem, sosem öltözöm kirívóan, hosszú nadrág is volt rajtam. De hadd ne kelljen burkában lenni 40 fokban.

Nem, nem 50 vagyok, de erről én tehetek? Vagy ne is menjek ki addig az utcára, még be nem töltöm?

Undorító... Nem, nem integetek nekik vagy hasonlók..

Elmebeteg egy ország. Szerintem meg az a szemét, tróger, aki ilyet csinál, vagy a t@rsadalom legalja... Mégcsak nem is romák csinálják, elnézést.

2019. jún. 19. 17:36
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem speciel muszáj autóval mennem dolgozni mert 100 kilométerre lakok és semmilyen tömegközlekedési eszközzel nem tudok bejárni hajnali 3-kor.😊 Egyébként egy vasutallomás teljes forgalmát irányítom. Ja és nem dudálgatok senkire, max azokra akik nem adnak elsőbbséget, ahol nekem lenne az
2019. jún. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%
6. vagyok, és természetesen a 2. válaszolónak írtam, amit írtam.
2019. jún. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

múltkor nekem is kikiabáltak hogy "te csicskag**i"

Megjegyeztem a rendszámát és megtaláltam a kocsit parkolva pár utcával arrébb. Kulccsal szétkarcoltam mindenhol :D

2019. jún. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!