Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Azt hogyan lehet kezelni,...

Azt hogyan lehet kezelni, hogy kifüttyögnek, mutogatnak, kiabálnak a kocsiból nektek?

Figyelt kérdés

Pedig alig sétáltam 300 métert gyalog.

Nekem eszembe sem jutna ilyet csinálni egy emberrel, aki megy a járdán. Nem értem mire jó és kb. heti szinten tapasztalom, de a mostani durva volt.

Felnőtt férfiak.


2019. jún. 19. 17:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Empátia.

Engem a kutyák szoktak megugatni.Az ember frászt kap,mikor váratlanul,acsarkodva nekiugranak a kerítésnek.Na most,lehet egy alsóbbrendű létformát hibáztatni,mert ösztönösen cselekszik?(Persze,ha szabadon van,és nekemjön,felrúgom.)


Képzeld magad a beszólós nyomik helyébe!Még mindig ott tartanak fejben,mint az ovis kisfiúk:ha tetszik egy lány,meghúzom a copfját.Képes vagy őszintén haragudni egy értelmi fogyatékosra?

Ha nem érzed magad biztonságban,vegyél egy gázsprayt. 38F

2019. jún. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A majomketrec mögül sokan erősek. Ennyi.
2019. jún. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem is ugattak már ki kocsiból, a házunk előtt álltam haverommal. A következő hangzott el, miközben kihajolt az ablakon:

„Buz•iiii vaaaaagy???!!”


Majd még rá is tapostak a gázpedálra.

2019. jún. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 pelgrim ***** válasza:

Nagyon illetlen dolog ahogy némelyek viselkednek, de hát mit tehetünk, vanak emberek alk ily módon tanuskodnak neveletlenségükről, ami a legtöbb esetben kellemetlen érzést kelt áldozataikban.

Megpróbálhatod mellőzni, semmibe venni, de az nem könnyű és nem igazán segít, marad a zaklatottság, a feszültség, a kellemetlen érzés, nem óv meg a jövőben, előre nem lehet mellőzni, csak akkor ha már megtörtént, mikor már elszenvedted a sérelmet.

De van egy lehetőség, amivel el lehet érni, hogy a jövőben ne történjen ilyen dolog veled. Ez pedig az, hogy egy erős, szilárd öntudatra, önismeretre, önértékelésre teszel szert. Azok az emberek akik kifüttyögnek, mutogatnak, kiabálnak, beszólogatnak egy nagyon hiányos, nagyon gyenge öntudattal, önértékeléssel, önismerettel rendelkeznek, hiányzik belőlük a tisztelet, nem csak mások, hanem főleg önmaguk irnt. Vedd tudomásul (most engedd meg, hogy vallásos kifejezéssel éljek) hogy te Isten első és egyszülött leánya vagy (belőled csak ez az egyettlen egy van), add meg magadnak az illő tiszteletet. Rövid idő után felhagynak az emberek ilyen dolgokkal mert érezni fogják: ez a lány tiszteletre méltó.

2019. jún. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát bocsi, de nekem is volt kb 2 hete 2nap zsinórban, hogy vártam a buszt. Télikabát, hosszúgatya, nem vagyok egy szépség meg vékony mégis dudált ugyanaz az autós és nem is volt ismerős ketten voltak és vigyorogtak. Nem tudom én pl miben ignoráltam volna. Ja de bocs volt rajtam maszk is ;)
2020. ápr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!