Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon furcsa hogy ennyi...

Nagyon furcsa hogy ennyi idősen még soha nem volt barátom?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok és úgy alakult hogy még soha nem voltam kapcsolatban de még csak nem is csókolóztam. Van más is hasonló helyzetben?

2019. jún. 22. 19:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen lett barátnőm először, előtte semmi nem volt.
2019. jún. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonymousreview60 ***** válasza:
49%
Lánynál bőven belefér. 27-ig azért ess túl rajta! Semmiféle "igazira" ne várj! Fiú lennél, már moccanni kellene.
2019. jún. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
22 éves srácként, még soha nem volt barátnő, sőt olyan gátlásaim vannak, amelyek miatt még próbálkozni sem mertem senkinél. Most igyekszem változtatni magamon, mert nagyon vágyom egy kapcsolatra.
2019. jún. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj ezzel. Amikor jólesik, lehetőség adódik rá, akkor kell megvalósítani :D. Járj el valahová, így könnyen megismersz majd új embereket.
2019. jún. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
40%

Lehet izzítani a piros kezeket: Igen, fura. Ez az őszinte véleményem. Lánynál is ugyanannyira gáznak tartom az "anyu pici szemefénye" effektust, mint fiúnál. Ezalatt arra gondolok, hogy bele van ragadva a kiskamasz szerepbe, amiben nincs benne semmi szerelmi élet, csak suli-munka, és minden felett anyuék döntenek.


Nem kaptál otthonról engedélyt, vagy mi?


Várom hogy 2029-ben már az legyen a feltett kérdés hogy"Furcsa ha 31 évesen nem volt még párkapcsolatom?".

Aztán majd ott is jönnek az okosok, és megmondják hogy "dehogyis, életed 1/3-ánál jársz csak!".


Igen, furcsa. Én tuti hogy furcsán néznék az ilyen lányra. Vagy csúnya, vagy pszichésen nem oké.

Értsd: kórosan alacsony önbizalom, alulszocializáltság, kiállhatatlan természet, infantilizmus.

2019. jún. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszi az válaszokat. Az is igaz hogy nem nagyon szoktam kimozdulni, rávettek párszor szobatársaim hogy menjek velük buliba de nem igazán éreztem jól magam.
2019. jún. 22. 20:32
 7/19 anonim ***** válasza:

> Én tuti hogy furcsán néznék az ilyen lányra. Vagy csúnya

Szóval aki csúnya, arra furcsán nézel? Amúgy lányoknál a csúnyaság sem kizáró ok, ők is simán találnak valakit.

2019. jún. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
35%

És most tuti megkapom a "Majd a kérdező eldönti mikor esik jól neki!" féle kommenteket.


Nos, erre már előre válaszolnék: Ha a kérdezőnk olyannyira elégedett az aktuális helyzetével, akkor nem tette volna fel a kérdést.


Ha én halálosan elégedett vagyok valamivel, akkor arról nem kérdezek meg vadidegen random felhasználókat a gyakorin.

Nyilván a kérdezőben felmerült a gondolat, hogy ez nem jó így, esetleg változtatni kéne.

Más értelmes indoka nincs a kérdésnek.


Mégis miért kérdezném meg bárki véleményét arról hogy "Az nagyon furcsa hogy a kedvenc sütim a zserbó?"

Kit érdekel?

Ha valami miatt szégyellném, hogy a kedvenc sütim a zserbó, akkor már lenne alapja hogy megkérdezem.

Ebből leszűrném a társadalom válaszreakcióját.

2019. jún. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
28%

5-es: Amúgy ja, az önmaga felé való igénytelenség miatt csúnya lányokra furán nézek.


Gondolok itt pl arra a volt gimis osztálytárs nőmre, aki volt hogy mélységes gyűlölködésben állt csinosabb osztálytárs nőkkel, mert azok megjegyzést tettek az alakjára, ennek ellenére volt hogy egy óraközi szünetben bepuszilt egy nagy táblás milkát... (azt a jó nagyot, amit én max egy nap alatt tudnék kockánként megenni mert cukorbeteg leszek).


az ilyen lányra furcsán nézek, mert egyértelműen ő a felelős a külseje miatt.


És nem hinném hogy minden túlsúlyos lány cukorbeteg. Találkoztam olyannal, és mélységesen tiszteltem azért amilyen körültekintően összeállitott diéta szerint élt.

2019. jún. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%

Furcsán néznél a csúnya és a pszichésen nem oké lányokra?

Látom az (érzelmi) intelligencia nem tartozik az erősségeid közé, de ne aggódj, rád is sokan néznek furán!

U.I.: Ment a piros kéz!

2019. jún. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!