Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy lány aki azt hiszi a...

Van egy lány aki azt hiszi a barátom, és hogy öri-barik vagyunk, de nem így van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Erdeisuliban voltunk és tök jól el voltam egy régi (lány)barátommal(x) meg az ő (fiú)barátjával(y) és odajött hozzám random a csaj amikor magányosan álltam a csoport mellett és elkezdünk beszélgetni. Ő legyen O. Szóval O odajött és beszélgettünk. Erre elkezdett folyton mellettem lenni, és random marhaságokat mondani meg dumálni az életérő és mondta hogy vele az történt hogy egyszer egy csaj elkezdett neki mesélni az uncsi életéről. Átéreztem... Mire másnap reggelinél odaül x, y meg mellém PEDIG NEM AKARTUK és marhaságokat kezdett MEGINT mesélni. Mondott valami gagyi viccet mire x meg én összenevettünk hogy ez de rossz volt, mire megkérdezte O hogy ugye milyen vicces? AHA R....T VICCES VOLT.(NEM) És folyton mellettem lógott és suliban is rám köszön amint csak meglát. HELP ME. HOGY RÁZZAM LE?

2018. máj. 28. 02:04
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Mondd meg egyenesen.
2018. máj. 28. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Öri-bari? Ez milyen kisbárány?
2018. máj. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Jó nagy bunkó vagy. Adod itt a nagy arcot közben meg kétszínű vagy és kiröhögöd a háta mögött mert gyáva vagy megmondani neki, hogy nem akarsz haverkodni?
2018. máj. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Most az a baj, hogy a suliban köszönget? Rettenetes! Iratkozz àt egy màsikba:D
2018. máj. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Legyél a barátnője mért nem akarsz egy jó barátnőt?
2018. máj. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11%

Úristen, hát hogy mert egy ilyen földi halandó veled barátkozni? Hogy merte azt gondolni hogy egyáltalán van esélye???? Én azonnali kivégzést javaslok!!!!!!



Remélem mindenki rájött az iróniára.

2018. máj. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy bunkó típus, és velem is megtörtént hogy valaki sokáig a hamis barátom volt, de én csak szimplán nem akarok vele barátkozni mert rajtam lóg. Én is azt csináltam amit O, de nem akarom hogy összetörjön lelkileg. Mindig mondom magamnak hogy ha lesznek gyerekeim vagy végre egyszer egy rendes barátom, akkor nem fogom hagyni hogy úgy járjon mint én, ugyanis egy csődtömeg vagyok, és ha ahány pofont adott az élet annyiszor kapnék 10k Ft-ot gazdag lennék
2018. jún. 3. 00:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Mostmàr ne szépítsd a dolgokat :)
2018. jún. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!