Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit vigyek szórakozóhelyre,...

Mit vigyek szórakozóhelyre, hogy ne járjak úgy, mint sokan?

Figyelt kérdés

Rendszeresen olvasok Facebook-on "buliztam este, asztalon volt a pénztárcám 100 ezer forinttal benne és az iPhone XS Max telefonom, valaki nem látta, hálás lennék, ha meglenne" típusú posztokat, nem én szeretnék lenni a következő.

Kb. 30 km-re van a város, ahova mennék, majd a napi első vonattal (4 óra körül) jönnénk haza. 3000 forint készpénzre, személyi- és diákigazolványra gondoltam, hogy vinnék. Érdemes beszerezni egy 3000 forintos butafont? Mert igazából nem nagyon akarnék ott telefonálni meg együtt lennék az emberekkel. :D

Még mit kellene szerintetek? Lényeg, drága cuccot semmiképp se. :D


2019. jún. 22. 23:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis irattartot abba mehet pénz személyi bérlet

Telefonbol megprobálhatod max taxi barátok család számával legyen meg hogy ne legyen bajod ha egyedül maradsz

Soha semmit a farzsebben!

2019. jún. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne vedd ki a zsebedbol a telefonr es nem fogod elhagyni
2019. jún. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak a szükséges cuccokat vidd és ne rakj le semmit. Kistáska, övtáska, mély zsebű ruhák, ha nagyon akarod elrejthető utazóövtáskát is vehetsz. [link] Nekem volt olyan barátnőm aki rendszeresen nagyalakú táskával járt bulizni és mindig ledobta valahová, engem kerülgetett az ideg ha együtt mentünk szórakozni, csodálom hogy nem rabolták ki egyszer sem.
2019. jún. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. S9+ telefonomat még múlt hét hétfőn adtam szervizbe, "4-5 munkanap", de legjobb esetben is péntekre lesz kész, legalább kap mindenből újat, szóval időközben tárgytalan lett a kérdés, mert az itthoni fiókban talált Navon telefont fogom tudni csak elvinni. :D
2019. jún. 25. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!