Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan védjem meg magam a...

Hogyan védjem meg magam a földbedöngölés ellen, amikor kifejezem a véleményemet?

Figyelt kérdés

Sajnos az emberek zsigeri érzelmi reakciói ellen megyek, azokat magyarázom meg saját nézőpontomból.


Még ha egy pszichiáter lennék, és könyvet adnék ki róla akkor mindenki bólogatna.


De igy átlag emberként csak lerúgnak.


Pl elutasítanak a nők engem, és elmondom erről a véleményemet, akkor kezdik a lerúgást, mert magyarországon mindenki mindenben szakértő.


És nekem kellene elgondolkodnom az életemen ,miközben a rettentő kicsi hatékonyságom ellenére, volt már több hosszútávú tartós kapcsolatom, számos kalandom,


emellett rendes végzettségem, rendes munkám és valódi karrierem van.


És mégis azzal jönnek a nagyokosok, hogy nekem kellene sűrgősen elgondolkodni az életemen.


Pedig csak arról van szó, hogy nagyon nagyon nagyon kevés nő van aki vevő rám. A külső adottságaim miatt, az ebből fakadó elutasítások miatt befertőzött világnézetem miatt.


Persze az egész a kinézetnél kezdődött.


2019. jún. 23. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg, de az egész fogalmazásod olyan, mintha egy tini írta volna. Szerintem gondolkodj el azon, hogy nem feltétlenül másokkal van a probléma.
2019. jún. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tini, de abból is a 13-14 éves korosztály és nem a 18-19.
2019. jún. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
oké, légyszives fogalmazzátok át a szövegemet egy 30 éveshez méltó formába.
2019. jún. 23. 12:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem csoda, hogy nem fogadnak el, ha beszűkült látókörű, -és mint ahogy most tanújelét tetted- sértődékeny is vagy. Nem téged nem fogadnak el, hanem te a másik embereket.
2019. jún. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

megcsináltam most egy emotional age quiz-t


az eredmény: 23, de ugy érzem ez egy elég pacifista teszt volt, nem akarják lelombozni a közönséget

2019. jún. 23. 13:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Igazábol ha valaki véleményez saját hibáit és dolgait felvállalva véleményezzen.

Szal lehet én nem vagyok egy szakács zseni de annyi könyvet és tövb nyelvü fözömüsort láttam hogy tudásban toppon vagyok de föznk nem tudok.


Mindenkinek magához mérten kell nyilatkoznia ha egy olyan téma van amiben nem tud 100%ban segiteni vagy véleményezni


Ha te annyit már tudsz hogy a külsöd nem topp de minden más rendben van az életedben. De társat lehet olyan szintben keresel akik lehet tul "tökéletesek" kivül. Szal ja van a pénznyelös nöi és férfi (képzeld engem nöként huzott le sok pénzzel szép szöke kékszemü fiu két évig én ranultam a hibámbol)

Viszont ehhez is az értékrendemet is meg kellett változtatnom.

Ha ugy érzed a külsö a baj probálj ne tul tökéletes hölgyeknek csapni szelet(normális hölgyeknek)

Ha csak külsöségben nézed akik önbizalom hiábyosak vagy sokat szenvedtek a külsejük miatt sokkal másabb kedvesebb világ nézettel fofadbak ha nem törték meg öket annyira hogy pesszimisták.

De ha igy sem megy a szexualitáson kivül a kommunikálás az együtt töltött idö minőségét egy bo szintre hozni akkor magadon kell csiszolni.

Mknnél több emberrel ismerkedsz annál több nézetet kapsz és annál több tükröt magad elé


Sok sikert!

22/n

2019. jún. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!