Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek ez ellen?

Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Már lassan fél éve leszek kollégista és egyben

középiskolás és elég jól megy minden.

De mégis úgy érzem hogy honvágyam van minden egyes héten.

Jegyeimmel semmi gond nincs, eddig 4,6-os az átlagom, szóval tanulással semmi gond, iskola is tetszik, osztálytársaimmal is nagyon jól kijövök.

Viszont akár hányszor vissza kell mennem a kollégiumba mindig honvágyam van.

Nagyon sok barátom lett ebben a fél évben, szóval a társasággal sincs gond.

Leginkább a vasárnapi napokon szoktam megunni az egészet amikor vissza kell menni, olyankor inkább el sem mennék,de a hét többi napján nagyon jól érzem magam.

Még nem fordult meg a fejemben hogy esetleg otthagyom a sulit/kollégiumot, talán azért mert bizonyítani szeretnék.

Mit tegyek hogy legyőzzem a honvágyamat?

Általában minden napom ugyan olyan,tanulás tanulás és tanulás.

Talán szeptember első hetében voltam azon a ponton hogy oké, feladom, ennyi volt, viszont sikerült egy olyan társaságba kerülnöm ahol nagyon jól éreztem magam.

Most is megmaradt a társaság, most is jól érzem magam, de mindig az jut eszembe hogy milyen jó lenne most otthon.

Ti mivel kötnétek le magatokat hogy ne gondoljatok erre?

Vagy mit tennétek ilyen helyzetbe?



2018. dec. 28. 20:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Öhhhmm, biztos hogy jó helyre akartad ezt írni? :D
2018. dec. 28. 20:51
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát figyi ! A családodat vagy inkább a megszokott otthoni körynezeted hiányolod jobban? A családoddal többet telefonálhatsz, ha meg a házatokat akkor esetleg otthonról vihetnél egy számodra kedves is tárgyat pl valami gyertyát vagy nem tudom a ti házatokba mik vannak .
2018. dec. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ez a kettő közül inkább a család amit hiányolok.

Köszi a választ :)

2018. dec. 28. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!